Nowe posty

Autor Wątek: Heroes III  (Przeczytany 2248 razy)

Spertin

  • Gość
Heroes III
« dnia: 2006-03-27, 20:10:10 »
Linuxa mam dopiero od dzisiaj. Nie wiem co w nim robic, gdzie co jest itp. Jak narazie udalo mi sie neta podlaczyc, ale chcialbym grac w gry ktore chadza pod windowsa (najbardziej zalezy mi zeby wiedziec jak zainstalowac Heroesa 3). Wiem ze jest na to jakis sposob ale nie wiem jaki. Dlatego zalezy mi na tym byscie mi odpowiedzieli na tego posta plz :D

TheUsh

  • Gość
Heroes III
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-03-29, 16:24:23 »
2006-03-27 20:10:10 Spertin napisał:

> Linuxa mam dopiero od dzisiaj. Nie wiem co w nim robic, gdzie co jest itp. Jak narazie udalo mi
 > sie neta podlaczyc, ale chcialbym grac w gry ktore chadza pod windowsa (najbardziej zalezy mi
 > zeby wiedziec jak zainstalowac Heroesa 3). Wiem ze jest na to jakis sposob ale nie wiem jaki.
 > Dlatego zalezy mi na tym byscie mi odpowiedzieli na tego posta plz :D

Zainstaluj wine ( winehq.org ) , a potem wlasnie przez wine zainstaluj heroes

Spertin

  • Gość
Heroes III
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-03-30, 15:35:48 »
Sciagnolem to wine ale nie wiem jak zainstalowac ;/ Wogule jak chce jakikolwiek plik wlaczyc to mi wyskakuje ze nie podjeto akcji albo jakis "Error" ;/

jodri

  • Gość
Heroes III
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-04-05, 16:04:32 »
2006-03-30 15:35:48 Spertin napisał:

> Sciagnolem to wine ale nie wiem jak zainstalowac ;/ Wogule jak chce jakikolwiek plik wlaczyc to
 > mi wyskakuje ze nie podjeto akcji albo jakis "Error" ;/
 >
Jest tez wersja natywna. Port zrobila firma Loki, niestety ta wersja jest trudno dostepna. Heroes III wersja windowsowa dziala jednak pod wine. Opis instalacji i konfiguracji wine znajdziesz na google.

Enola Gay

  • Gość
Heroes III
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-04-16, 08:10:16 »
jak masz mula to wpisz "heroes linux" powinien być tam obraz płyty 386 MB ściagasz go, w środku jest plik z opisem jak zainstalować.