Nowe posty

Autor Wątek: call of duty 2???  (Przeczytany 1880 razy)

  • Gość
call of duty 2???
« dnia: 2006-03-22, 17:59:51 »
Witam!!!
Mam zamiar kupić na allegro Mandrive 2006 free PL. Ale nie przeżuce sie na Linuksa bez jedenj gry bez Call of Duty 2 i mam takie pytanie czy za pmoca cedegi to odpale i czy bedzie sie dało zainstalować przegladarke coś w stylu The All Seeing Eye. Chodzi mi o gre przez neta.
PS: Mam orginalne call of duty 2.

Hipis

  • Gość
call of duty 2???
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-03-29, 10:11:27 »
2006-03-22 17:59:51 maciekgliwice napisał:

> Witam!!!
 > Mam zamiar kupić na allegro Mandrive 2006 free PL. Ale nie przeżuce sie na Linuksa bez jedenj
 > gry bez Call of Duty 2 i mam takie pytanie czy za pmoca cedegi to odpale i czy bedzie sie dało
 > zainstalować przegladarke coś w stylu The All Seeing Eye. Chodzi mi o gre przez neta.
 > PS: Mam orginalne call of duty 2.

Na stronie transgaming (wydawcy cedegi) widzialem screeny z COD2 wiec powinna działać. Nie wiem jak z eye'm ale moze wine załatwi sprawe. Ja Ci zbytnio nie pomoge bo sam kombinuje teraz jak odpalić jakies gierki :P

braqoon

  • Gość
call of duty 2???
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-03-29, 11:03:19 »
2006-03-29 10:11:27 Hipis napisał:

> 2006-03-22 17:59:51 maciekgliwice napisał:
 >
 > > Witam!!!
 >  > Mam zamiar kupić na allegro Mandrive 2006 free PL. Ale nie przeżuce sie na Linuksa bez
 > jedenj
 >  > gry bez Call of Duty 2 i mam takie pytanie czy za pmoca cedegi to odpale i czy bedzie sie
 > dało
 >  > zainstalować przegladarke coś w stylu The All Seeing Eye. Chodzi mi o gre przez neta.
 >  > PS: Mam orginalne call of duty 2.
 >
 > Na stronie transgaming (wydawcy cedegi) widzialem screeny z COD2 wiec powinna działać. Nie wiem
 > jak z eye'm ale moze wine załatwi sprawe. Ja Ci zbytnio nie pomoge bo sam kombinuje teraz jak
 > odpalić jakies gierki :P
 >
Linuks posiada wlasną natywną przeglądarkę serwerów do gier takich jak cod i cała reszta.


http://www.linuxgames.com/xqf/index.shtml


Co do COD 2 to musze jednak zmartwić, bo na stronie cedegi nie ma żadnej informacji że ta gra działa (COD 1 chodzi bez problemu). Z chęcią bym wam to sprawdził ale nie mam aktualnie tej gry.