Nowe posty

Autor Wątek: Settlers III  (Przeczytany 2554 razy)

schumi21

  • Gość
Settlers III
« dnia: 2006-02-10, 21:18:26 »
Witam
Mam kłopot z grą wymienioną w tytule. Gra się instaluje wchodzi do menu wybieram sobie jakąś misje ta sie bez najmniejszego problemu ładuje poczym jak cokolwiek chcę zrobić ludziki się nie poruszają ani nie ma nowych budynków które zlecam mi budować, dotego nie ma ruchu liści na drzewach poporsu cały ekran stoi w miejscu miałem coś pododbnego z Baldurem II ale tam wystarczyło włączyć w opcjach wsparcie sprzętowe tu nie wiem co jest grane.
Sprzęt na który gra była testowana: Sempron 2800+, 512MB ramu, GeFroce3 Ti, cedega 5.0.3, suse 9.2.

braqoon

  • Gość
Settlers III
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-02-11, 00:00:56 »
jak pamietam to tam chyba gra zaczyna z domyslna pauza w grze. w S3 mozesz przyspieszac i zwalniac czas. Przyciski do tega sa gdzie na ekranie.


Pozdro

Braqoon

schumi21

  • Gość
Settlers III
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-02-11, 12:03:21 »
2006-02-11 00:00:56 braqoon napisał:

> jak pamietam to tam chyba gra zaczyna z domyslna pauza w grze. w S3 mozesz przyspieszac i
 > zwalniac czas. Przyciski do tega sa gdzie na ekranie.
 >
 >
 > Pozdro
 >
 > Braqoon

No niestety to nie to dodam jeszcze że w tle słychac dzwięki moge wybrać jakiś z wcześniej wybudowanych budynków wyświetlą mi sie informacje w bocznym okienku ale w oknie głownym nic się nie dzieje. Może ktoś wie jak włączyć w tej grze OpenGL.