Nowe posty

xx Dystrybucja pod HP Omen (6)
2024-03-27, 23:30:08
xx [Poradnik] Wyszukiwanie Sterowników (2)
2024-03-27, 21:08:23
lamp Problem z Linux Lite po instalacji (0)
2024-03-27, 19:50:30
xx Ile pingwinów? (1)
2024-03-27, 08:59:24
xx konfiguracja pale moon (0)
2024-03-24, 21:53:42
xx Plasma 6 w Neonie ssie trochę mniej ... (10)
2024-03-23, 02:38:11
xx problem z instalacja sterowników do karty sieciowej (3)
2024-03-18, 18:10:16
xx Plik abc.001 (1)
2024-03-17, 17:48:27
xx Zlecę dopracowanie programu w MatLab (0)
2024-03-13, 15:28:40
xx Linux Mint 21.3 XFCE brak dźwieku po paru minutach (karta muzyczna zintegrowana) (5)
2024-03-12, 23:07:01

Autor Wątek: Savage: The Battle for Newerth l  (Przeczytany 2572 razy)

gbudny

  • Gość
Savage: The Battle for Newerth l
« dnia: 2006-01-23, 03:58:38 »
Witam

Ostatnio usłyszałem o tej grze i potrzebuję paru informacji na jej
temat.Z tego co wiem jest wersja dla inux i windows. Czy instalator do gry znajduje sie na płycie dla windows czy potrzebna jest jakaś specjalna edycja edla linux. Czy uda mi się ją uruchomić na nowszej dystrybucji. Widziałem aktualizacje ale ni wiem czy działają poprawnie ktos coś wie na ten temat?
Czy ktos grał w tą grę i mógłby się podzielić wrażeniami.
Ponieważ chcę kupić pełną wersje ale nie mam pojęcia czy się opłaca.  Dzięki za ewntualne odpowiedzi.

                                                    Pozdrawiam

Reve

  • Gość
Savage: The Battle for Newerth l
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-01-23, 18:16:18 »
Apropo Savage.
Kto jest Polskim wydawcą i jaka jest cena ??

resten

  • Gość
Savage: The Battle for Newerth l
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-01-24, 11:44:21 »
2006-01-23 18:16:18 Reve napisał:

> Apropo Savage.
 > Kto jest Polskim wydawcą i jaka jest cena ??
Ja to ściągnąłem z http://torrenty.org a polskiej wersji linuksowej to nie ma.

gbudny

  • Gość
Savage: The Battle for Newerth l
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-01-24, 16:30:33 »
2006-01-24 11:44:21 resten napisał:

> 2006-01-23 18:16:18 Reve napisał:
 >
 > > Apropo Savage.
 >  > Kto jest Polskim wydawcą i jaka jest cena ??
 > Ja to ściągnąłem z http://torrenty.org a polskiej wersji linuksowej to nie ma.

ech nie mogłem znaleźć żadnego polskiego sklepu z tą grą.
Kiedyś byłó dostępne a allegro ale teraz już nie..
Owszem mógłbym zassać przez azureusa ale z drugiej strony to złodziejstwo. ale skoro nie ma w polsce tej gry to chyba mogę czuć sie usprawiedliwiony. Chyba że ktoś ma do sprzedania tą grę ale w to wątpię. Bo żaden inny pomysł mi nie przychodzi do głowy.

braqoon

  • Gość
Savage: The Battle for Newerth l
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-01-25, 10:26:36 »
No Właśnie problem w tym, że gier, a zwłaszcza wersji linuksowych nikt nie chce sprzedawać w Polsce. Kiedyś ktoś się pokusił o taki sklep. Był wybór kilkunastu tytułów, ale ceny były po prostu zrzynka z zagranicznego serwisu i gry kosztowały po 200, 300zł co jak każdy wie raczej jest śmieszne. Poza tytułami jak Unreal czy Quake ciężko cokolwiek dostać ze sklepu dla Linuksa.

Zajrzyj na www.tuxgames.com, niestety nie wiem na ile ten sklep jest aktualny, wiec jeśli się na coś zdecydujesz to wpierw wyślij maila i spytaj.

Wiem że to sklep internetowy i trzeba płacić karta, niestety to jedyne co zostaje w tej chwili. Poszukaj też na zagranicznych ebay, lub przez polski ebay. Czasami zdarzają się ciekawe rodzynki, a płytę do polski z reguły większość osób Ci wyśle, a zapłacisz przez paypal.

pozdro

gbudny

  • Gość
Savage: The Battle for Newerth l
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-01-25, 21:35:48 »
2006-01-25 10:26:36 braqoon napisał:

> No Właśnie problem w tym, że gier, a zwłaszcza wersji linuksowych nikt nie chce sprzedawać w
 > Polsce. Kiedyś ktoś się pokusił o taki sklep. Był wybór kilkunastu tytułów, ale ceny były po
 > prostu zrzynka z zagranicznego serwisu i gry kosztowały po 200, 300zł co jak każdy wie raczej
 > jest śmieszne. Poza tytułami jak Unreal czy Quake ciężko cokolwiek dostać ze sklepu dla
 > Linuksa.
 >
 > Zajrzyj na www.tuxgames.com, niestety nie wiem na ile ten sklep jest aktualny, wiec jeśli się
 > na coś zdecydujesz to wpierw wyślij maila i spytaj.
 >
 > Wiem że to sklep internetowy i trzeba płacić karta, niestety to jedyne co zostaje w tej chwili.
 > Poszukaj też na zagranicznych ebay, lub przez polski ebay. Czasami zdarzają się ciekawe
 > rodzynki, a płytę do polski z reguły większość osób Ci wyśle, a zapłacisz przez paypal.
 >
 > pozdro

Wiem o istnieniu tuxgames. Ich oferta jest dośc obszerna nie ma tam dostępnych wszystkich tytułów i dotegop ta płatnośc za pomocą karty-kolejny problem. Na polskim ebay jest mały wybór i raczej nie ma tam czego szukać. na zagranicznym ebay sytuacja jest bardzo dobra i savage bym dostał bez problemu. Tylko jedno ale miszkam w polsce i niewiele wiem o paypal. POtrzebna jest rejstracja nie wiem co jest wymagane jak działa i czymogę jako polak z tej usługi okrzystać. Szukałem na stronach informacji otym ale tego wszystkiego nie jestem pewien o czy,m przeczytałem. jęśli ktoś korzystał z tej usługi proszę o jakieś szczegółówe infomacje. tutaj chodzi o pieniądze aja nie chcę wpadek i straty kasy. jakby ktos korzystał z ebay (tylko zagraniczny)
terż proszę o informację. Pod linuksem nie ma problemu z grami tylko jest problem z ich dostępnościa na tereni naszego kraju- a ja wolę grać legalnie i bez korzystania z emulatorów.
Z góry dzieki za informacje.
                                                     pozdrawiam.