Nowe posty

Autor Wątek: MOHAA  (Przeczytany 1760 razy)

sparky

  • Gość
MOHAA
« dnia: 2006-01-09, 19:00:39 »
Instalacja przez cedegę wogóle sie nie uruchamia. Przez wine instalka się uruchamia, ale po jakimś czasie sie wiesza. Próbowałem przez linuxowego instalatora, ale stwierdził, że potrzebuje 1200 Mb wolnego miejsca a tyle nie mam. Rzeczywiście, nie miałem, ale jak zwolniłem miejsce komunikat sie powtarzał. Mam polską wersje gry. Próbowałem instalatorem us i uk. Nie wiem co robić.

PS: Nie logowałem sie jako su, moze to jest przyczyna. Hasła nie znam, a człowieka który zna nie ma w domu...

gbudny

  • Gość
MOHAA
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-01-16, 14:53:12 »
2006-01-09 19:00:39 sparky napisał:

> Instalacja przez cedegę wogóle sie nie uruchamia. Przez wine instalka się uruchamia, ale po
 > jakimś czasie sie wiesza. Próbowałem przez linuxowego instalatora, ale stwierdził, że
 > potrzebuje 1200 Mb wolnego miejsca a tyle nie mam. Rzeczywiście, nie miałem, ale jak zwolniłem
 > miejsce komunikat sie powtarzał. Mam polską wersje gry. Próbowałem instalatorem us i uk. Nie
 > wiem co robić.
 >
 > PS: Nie logowałem sie jako su, moze to jest przyczyna. Hasła nie znam, a człowieka który zna
 > nie ma w domu...

Nia ma instalatora dla polskiej wersji tej gry. Jednak tu http://www.3dgamers.com/games/medalofhonor/downloads/
jest coś co może zadziała mohaa linux client. Rozpakuj przeczytaj readme i zrób to wszystko zgodnie ze wskazówkami. Może się uda to uruchomić