Gry w Linuksie > Sprzęt

Sterowiki Radeon

<< < (2/4) > >>

.kaijitsu:
2005-08-04 20:45:52 greg000 napisał:

> U mnie  zeby karta uzywala sprzetowego 3D a nie mesy to musze ponizszy parametr na
 > "no" ustawic tzn sterownik ma korzystac z zewnetrznego sterownika agp czyli tego z
 > kernela.
 >
 > Option "UseInternalAGPGART"         "no"
 >
 > Moze u ciebie powinno byc tak samo.
 >  
 Dzieki za info sprobuje tak samo zrobic moze cos to da.

.kaijitsu:
2005-08-05 07:46:25 .kaijitsu napisał:

> 2005-08-04 20:45:52 greg000 napisał:
 >
 > > U mnie  zeby karta uzywala sprzetowego 3D a nie mesy to musze ponizszy parametr na
 >  > "no" ustawic tzn sterownik ma korzystac z zewnetrznego sterownika agp czyli
 > tego z
 >  > kernela.
 >  >
 >  > Option "UseInternalAGPGART"         "no"
 >  >
 >  > Moze u ciebie powinno byc tak samo.
 >  >  
 >  Dzieki za info sprobuje tak samo zrobic moze cos to da.

Zmienilem ta linijke i nic to mi nie dalo nadal :( a w ATI Control nadal mam OpenGL vendor string Mesa

greg000:
To w takim razie sproboj na nowo przekompilowac kernela i wylacz  DRM w nim (albo skompiluj jako modul) bo to jest czesto przyczyna ze fglrx korzysta z mesy.
Nie zalamuj sie ja tez dlugo wlaczylem ale z kernelem 2.6.12 i udalo sie :)

.kaijitsu:
2005-08-05 09:28:46 greg000 napisał:

> To w takim razie sproboj na nowo przekompilowac kernela i wylacz  DRM w nim (albo skompiluj jako
 > modul) bo to jest czesto przyczyna ze fglrx korzysta z mesy.
 > Nie zalamuj sie ja tez dlugo wlaczylem ale z kernelem 2.6.12 i udalo sie :)
 >
A moglbys mi z tym pomoc gdyz jestem dosc newbie jesli moglbys to na jakis komunikator chciaz dac mi jakies pierwsze wskazowki jak zaczac z tym. gg: 9122793 / tlen: kaijitsu / jid: .k@chrome.pl

.kaijitsu:
Podaj mi tylko jak wylaczyc DRM wydaje mi sie ze to w tym problem gdyz zrobilem wszystko tak jak podaja userzy poza jedna rzecza DRM (DRI ma cos z tym wspolnego? bo u mnie z nim jest wlasnie blad w Xorg0.log).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej