Nowe posty

xx Problem ze sterownikami. (5)
2024-04-13, 21:25:16
xx Instalacja xfce4 (2)
2024-04-13, 16:20:17
xx Serie kompilacji bez instalacji dla “emerge” w Gentoo (2)
2024-04-08, 18:40:04
xx Plasma 6 w Neonie ssie trochę mniej ... (17)
2024-04-05, 10:03:46
xx Problem z Linux Lite po instalacji (3)
2024-04-03, 14:23:40
xx Jak właczyć num locka przy starcie systemu debian 12? (12)
2024-04-02, 17:43:54
xx Brak dźwieku w systemie. (5)
2024-04-02, 16:13:41
xx Dystrybucja pod HP Omen (7)
2024-03-29, 11:33:05
xx [Poradnik] Wyszukiwanie Sterowników (2)
2024-03-27, 21:08:23
xx Ile pingwinów? (1)
2024-03-27, 08:59:24

Autor Wątek: cedega za darmo ;)  (Przeczytany 7231 razy)

hubertd

  • Gość
cedega za darmo ;)
« dnia: 2005-07-14, 15:17:31 »
Konto zablokowane.pozdrawiamadmin

David_The_Great

  • Gość
cedega za darmo ;)
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-07-14, 18:31:15 »
2005-07-14 15:17:31 hubertd napisał:

> witam
 > nie wiecie skad mozna sciagnac cedege tylko zeby nie placic, jakos mi sie nie widzi wywalenie
 > kasy co miesiac.
 > musi byc jakas strona, przetrzepalem google i nic nie znalazlem
 > prosze pomozcie
 > moje gg: 3686521
 > mail:hubertd(at)op.pl

W szpiegu masz link do skryptu WineCVS.sh, dzięki użyciu temu skryptu możesz także ściągnąć i zainstalować (wszystko zautomatyzowane... bo po co inaczej byłby ten skrypt) darmową wersję cedegi.

Taka krótka wprawka: firma tworząca cedegę - Transgaming - tworzy go na podstawie darmowego Wine, mało tego pełnymi garściami z projektu DirectX Wine: directxwine.sf.net. W sieci udostępnia dwie wersje: darmową z publicznego cvs i płatną tylko dla subskynentów. Jeśli chcesz tę płatną to pozostaje Ci tylko łamać prawo i szukać tej wersji w sieciach p2p. Czym się różni wersja płatna od darmowej?
-obsługa kompresji tekstur
-zaimplementowane moduły ochrony płyt przed kopiowaniem (w skrócie aby użytkownicy nie musieli wgrywać crack'ów do - nawet - legalnych gier)
-jest obsługiwana przez front end - Point2Play:
http://happypenguin.org/show?Point2Play
Więc można obsłużyć cedegę z ładnego i funkcjonalnego GUI, bez 'babrania' się w konsoli
-dodatki typu plugin ActiveX 4 Mozilla itede

Aha i przypominam o istnieniu b. fajnego programu - grapevine - darmowy front end (GUI) dla cedegi i wine, no i dla graczy jeszcze raz wspomnę o projekcie directx wine. Stopniowo kod tego projektu jest przenoszony do WINE, ale tylko stopniowo i jeszcze dłuuuuuugoooo będzie przenoszone, za długo dla nas - linuksowych graczy >:) ,a cały czas projekt directx wine się rozwija. Aha i jeszcze raz się spytam czy nie można dać do "Szpiega" linka do DirectX Wine? Chociaż też da się to zainstalować przez WineCVS.sh...

Pozdrawiam

David_The_Great

  • Gość
cedega za darmo ;)
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-07-14, 18:43:29 »
2005-07-14 18:31:15 Przed chwilą napisałem (David_The_Great):

 > W szpiegu masz link do skryptu WineCVS.sh, dzięki użyciu temu skryptu możesz także ściągnąć i
 > zainstalować (wszystko zautomatyzowane... bo po co inaczej byłby ten skrypt) darmową wersję
 > cedegi.
 >
 > Taka krótka wprawka: firma tworząca cedegę - Transgaming - tworzy go na podstawie darmowego
 > Wine, mało tego pełnymi garściami

"czerpie" -> zapomniałem dopisać

>z projektu DirectX Wine: directxwine.sf.net. W sieci
 > udostępnia dwie wersje: darmową z publicznego cvs i płatną tylko dla subskynentów.

Miało być "subskrynentów", czyli osoby, które wykupiły subskrypcję (prenumeratę, ok. 15 zł za 3 miesiące)

>Jeśli chcesz
 > tę płatną to pozostaje Ci tylko łamać prawo i szukać tej wersji w sieciach p2p. Czym się różni
 > wersja płatna od darmowej?
 > -obsługa kompresji tekstur
 > -zaimplementowane moduły ochrony płyt przed kopiowaniem (w skrócie aby użytkownicy nie musieli
 > wgrywać crack'ów do - nawet - legalnych gier)
 > -jest obsługiwana przez front end - Point2Play:
 > http://happypenguin.org/show?Point2Play
 > Więc można obsłużyć cedegę z ładnego i funkcjonalnego GUI, bez 'babrania' się w konsoli
 > -dodatki typu plugin ActiveX 4 Mozilla itede
 >
 > Aha i przypominam o istnieniu b. fajnego programu - grapevine - darmowy front end (GUI) dla
 > cedegi i wine,

Zapomniałem dać linka: http://www.mithunc.net/grapevine

>no i dla graczy jeszcze raz wspomnę o projekcie directx wine. Stopniowo kod tego
 > projektu jest przenoszony do WINE, ale tylko stopniowo i jeszcze dłuuuuuugoooo będzie
 > przenoszone, za długo dla nas - linuksowych graczy >:) ,a cały czas projekt directx wine się
 > rozwija. Aha i jeszcze raz się spytam czy nie można dać do "Szpiega" linka do DirectX
 > Wine? Chociaż też da się to zainstalować przez WineCVS.sh...
 >
 > Pozdrawiam

Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam. Musiałem się poprawić, bo taką mam naturę...

braqoon

  • Gość
cedega za darmo ;)
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-07-14, 19:46:10 »
> Aha i jeszcze raz się spytam czy nie można dać do "Szpiega" linka do
 > DirectX
 >  > Wine? Chociaż też da się to zainstalować przez WineCVS.sh...
 

Pewnie by mozna, ale ze zmianamy poczekamy az sie konkus zakonczy bo wtedy bedzie prawdopodobnie nowa sila robocza :D

Pozdro

hubertd

  • Gość
cedega za darmo ;)
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-07-14, 20:56:54 »
Konto zablokowane.pozdrawiamadmin

David_The_Great

  • Gość
cedega za darmo ;)
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-07-14, 21:10:46 »
2005-07-14 20:56:54 hubertd napisał:

> chodzilo mi o pelna wersje cedegi
 > nie macie jakichs linkow do strony gdzie mozna to sciagnac?
 > prosba
 >
 Eee, a ty umiesz czytać ze zrozumieniem? :S Pełna wersja == komercyjna wersja dostępna tylko dla prenumeratorów, szukaj w p2p..... aaaaa wiem ty nie wiesz co znaczy ten skrót ::LOL:: Linka nie dam ;P

hubertd

  • Gość
cedega za darmo ;)
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-07-14, 22:22:53 »
Konto zablokowane.pozdrawiamadmin

hubertd

  • Gość
cedega za darmo ;)
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-07-15, 01:59:30 »
Konto zablokowane.pozdrawiamadmin

kw4so

  • Gość
cedega za darmo ;)
« Odpowiedź #8 dnia: 2005-07-15, 08:44:23 »
2005-07-15 01:59:30 hubertd napisał:

> juz znalazlem
 > LOL
 > jeb sie  David_The_Great
 >

Boshe przyjdzie taki burak na forum i je tylko zasmieca.....Emule by odpalil poszukal, a tak to tylko ludzi denerwuje.

Fedajkin

  • Gość
cedega za darmo ;)
« Odpowiedź #9 dnia: 2005-07-15, 10:06:58 »
2005-07-15 01:59:30 hubertd napisał:

> juz znalazlem
 > LOL
 > jeb sie  David_The_Great
 >

Gdzie jest admin? Za coś takiego ban na host a jak trzeba to i na domenę i po sprawie... Widać, że tępak prosto ze stajni M$...

David_The_Great

  • Gość
cedega za darmo ;)
« Odpowiedź #10 dnia: 2005-07-15, 18:49:47 »
2005-07-15 10:06:58 Fedajkin napisał:

> 2005-07-15 01:59:30 hubertd napisał:
 >
 > > juz znalazlem
 >  > LOL
 >  > jeb sie  David_The_Great
 >  >
 >
 > Gdzie jest admin? Za coś takiego ban na host a jak trzeba to i na domenę i po sprawie... Widać,
 > że tępak prosto ze stajni M$...

W takim kraju żyjemy - pomagasz, zj* cię, poza tym koleś w ogóle nie ma poczucia humoru, żyj i daj żyć innym.

David_The_Great

  • Gość
cedega za darmo ;)
« Odpowiedź #11 dnia: 2005-07-16, 17:45:24 »
Jeszcze mnie wzięło na taką małą refleksję.

Dlaczego my się tak staramy, aby nasz kochany linux był używany przez coraz większą hordę ludzi, miliony nowych ludzi każdego roku? Czy, aby nam to na pewno potrzebne? Może i dla nas graczy, taka duża liczba użytkowników przyciągnie większą uwagę wydawców gier. Ale ja osobiście wolę 1 inteligentnego i świadomego wyboru nowego użytkownika raz na 5 lat, niż 100 tysięcy nowych użytkowników każdego tygodnia, ale za to IDIOTÓW.

Tyle. EOT

kuba_g

  • Gość
cedega za darmo ;)
« Odpowiedź #12 dnia: 2005-07-16, 19:48:14 »
2005-07-16 17:45:24 David_The_Great napisał:

> Jeszcze mnie wzięło na taką małą refleksję.
 >
 > Dlaczego my się tak staramy, aby nasz kochany linux był używany przez coraz większą hordę
 > ludzi, miliony nowych ludzi każdego roku? Czy, aby nam to na pewno potrzebne? Może i dla nas
 > graczy, taka duża liczba użytkowników przyciągnie większą uwagę wydawców gier. Ale ja osobiście
 > wolę 1 inteligentnego i świadomego wyboru nowego użytkownika raz na 5 lat, niż 100 tysięcy
 > nowych użytkowników każdego tygodnia, ale za to IDIOTÓW.
 >
 > Tyle. EOT
 >

Heh trafna refleksja. :D:D

de_laurent

  • Gość
cedega za darmo ;)
« Odpowiedź #13 dnia: 2005-07-16, 22:03:11 »
Co prawda, to prawda...

Offline Arkadiusz Bednarczyk

  • Linux.pl
  • Administrator
  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 654
    • Zobacz profil
    • Linux.pl
cedega za darmo ;)
« Odpowiedź #14 dnia: 2005-07-17, 00:17:41 »
2005-07-16 17:45:24 David_The_Great napisał:

> Jeszcze mnie wzięło na taką małą refleksję.
 >
 > Dlaczego my się tak staramy, aby nasz kochany linux był używany przez coraz większą hordę
 > ludzi, miliony nowych ludzi każdego roku? Czy, aby nam to na pewno potrzebne? Może i dla nas
 > graczy, taka duża liczba użytkowników przyciągnie większą uwagę wydawców gier. Ale ja osobiście
 > wolę 1 inteligentnego i świadomego wyboru nowego użytkownika raz na 5 lat, niż 100 tysięcy
 > nowych użytkowników każdego tygodnia, ale za to IDIOTÓW.
 
Nie zgodzę się z Tobą... zamknięcie Linuksa dla grupki wybranych zakończyłoby jego istnienie w szybkim czasie.

Dlaczego?
Myślę, że nie muszę tłumaczyć :)
--
pozdrawiam
Arkadiusz Bednarczyk
email/jabber: arek@linux.pl