Gry w Linuksie > Sprzęt

Robienie kopi zapasowych gier do PS2

(1/1)

NigdyDosc:
Mam podłączone PS2 do mojego pieca ijako ze jest to jeden z pierwszych modeli juz dosyc sedziwy zaczyna mi on(a) mocno "haratac" plytki z gierkami.

Mam pytanko odnoscnie przegrywania gier z ps2 pod linuxem.. k3b sypie dziwnymi bledami i mimo mych usilnych staran nie chce przegrywac plytek konczac sesje komunikatem "blad wejscia/wyjscia" jesli ktos kiedys robil kopie gier z ps2 schecia wysluchal bym uwag.

Pozdrawiam

David_The_Great:
Wiesz k3b nie jest rozwijany w kierunku 'piracenia' (wiem, wiem chcesz tylko kopie zapasową robić ;)) gier dla ps2, a z pewnością mają one jakieś egotyczne zabezpieczenie przed kopiowaniem. Z pewnością da się skopiować takie płyty, bo nie ma rady na pirata, ale ci ludzie korzystają zazwyczaj z Windowsa i to na nie pewnie są aplikacje do wypalania płytek rozwinięte w tym kierunku.

Hmm, niezła okazja: ostatnimi czasy jestem zainteresowany tematyką istnienia linuksa na różne konsole nowych generacji: próbowałeś instalować linuksa na ps2? (np. Rhino Linux itd. ?)

NigdyDosc:
> Hmm, niezła okazja: ostatnimi czasy jestem zainteresowany tematyką istnienia linuksa na różne
 > konsole nowych generacji: próbowałeś instalować linuksa na ps2? (np. Rhino Linux itd. ?)
 >
Niestety nie.. czytalem o tym ale brak mi network adptera zeby muc dysk podpiac.. nie inwestuje w sprzet sonki tylko w gry.. czekam na next geny.

Z tego co czytalem to na zagramanicznych sklepach i ebeyach mozna znalesc calkiem ladny komplet z dyskiem klawa i dystrybucja.. bylem tez na stronce i zobaczylem ze moj monitor nie obsluzy sonki i linuxa... ale wszystko to teoria nie wiem jak jest w praktyce w koncu dopuki sam nie sprubojesz to siem nie dowiesz ;)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

Idź do wersji pełnej