Nowe posty

xx Problem ze sterownikami. (5)
2024-04-13, 21:25:16
xx Instalacja xfce4 (2)
2024-04-13, 16:20:17
xx Serie kompilacji bez instalacji dla “emerge” w Gentoo (2)
2024-04-08, 18:40:04
xx Plasma 6 w Neonie ssie trochę mniej ... (17)
2024-04-05, 10:03:46
xx Problem z Linux Lite po instalacji (3)
2024-04-03, 14:23:40
xx Jak właczyć num locka przy starcie systemu debian 12? (12)
2024-04-02, 17:43:54
xx Brak dźwieku w systemie. (5)
2024-04-02, 16:13:41
xx Dystrybucja pod HP Omen (7)
2024-03-29, 11:33:05
xx [Poradnik] Wyszukiwanie Sterowników (2)
2024-03-27, 21:08:23
xx Ile pingwinów? (1)
2024-03-27, 08:59:24

Autor Wątek: Gralem w GTA SA i ......sami zobaczcie  (Przeczytany 4523 razy)

kw4so

  • Gość
Gralem w GTA SA i ......sami zobaczcie
« dnia: 2005-06-29, 10:20:57 »
Musze sie pochwalic, ze wczoraj udalo mi sie odpalic gta sa na cedega 4,3 :). Malo tego gralem takze w Tony Hawk Underground 2 ( tylko nie wiem dlaczego te poczatkowe filmiki tragicznie ida). Obie gry chodza calkiem przyzwoicie (jak na moj sprzet). Moj sprzet (archaiczny) PIII 800@920MHz, 384mb ram, karta gf-2mx-400 i Slackware 10.1 :). Bajer co nie :). Komentarze i pytania mile widziane.

braqoon

  • Gość
Gralem w GTA SA i ......sami zobaczcie
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-06-29, 14:08:42 »
dobrze ze dziala. Nastepny zadowolony klinet dla Cedegi :D

David_The_Great

  • Gość
Gralem w GTA SA i ......sami zobaczcie
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-06-29, 21:42:29 »
Hmmm, podobny sprzęt do mojego, hehe i też masz już kartę, która jest już legacy dla nvidii ;P O ile w cededze to zrobiłeś to tak naprawdę nie masz się czym chwalić, gdybyś to uruchomił w Wine (np. na patcha directxwine.sf.net -- chodzą słuchy że cedega też kopiuje na całego rozwiązanie z tego projektu ;P) to byś mi zaimponował. Ale i tak gratuluję i pozdrawiam.

TomBoy

  • Gość
Gralem w GTA SA i ......sami zobaczcie
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-07-04, 11:34:38 »
A musiales cos dopisywac badz haszowac do configa ? czy defaultowe ustawienia wystarcza ?

No fajnie ze chodza TAAKIEE GIERYY , tylko czy interwencja w config musi byc czy tez nie ?

TomBoy

  • Gość
Gralem w GTA SA i ......sami zobaczcie
« Odpowiedź #4 dnia: 2005-07-04, 12:04:56 »
SPROSTWANIE

Teraz mam Cedega 4.3-1 instalowalem Gta vc ( nie mylic z gta tym nowym ), zainstalowala sie przez instalator zrobiony przez chlopcow z lokiego i ladnie mi poszlo gdy chcialem uruchomic gre przez wlasnie jak w/w owa versje cedegi to poszlo lecz filmik jest tragiczny, nie zagralem w sama gre bo niestety musialem wlazyc ktoras z plyt ( nie pametam ktora ), ta ktora powinna byc do grania juz po filmiku ale niestety wkladajac i tu lipa nie poszlo dalej, zapodalem cracka i dalej to samo , wiec dalem sobie spokoj ( moze zobacze z innymi grami ktore da sie pominac filmik gry :) i zobacze czy bedzie ladnie ) bo jak widzialem po postach wczesniej, to kolega pisal ze uruchomil gre ale poczatkowy filmik mu straszanie lamil, wiec gdyby mi poszedl dalej poza filmik to moze nie bylo by tak tragicznie - no ale nie sprawdzalem i dlatego pytam sie opcjionalnie czy jakas ingerecja jest w configa ( po googlowaniu znalazlem pewna wiadomosc co trza zmienic , ale niestety nie zmienil sie filmik i dlatego zrezygnowalem nie widzac doslownie gry a prawdopodobnie zmiana byla by widoczna gdybym zobaczyl sama gre, a jak kolega wspomnial to u niego rowniez przycinka byla wiec zobacze ponownie, moze filmik tylko taki jest a gra moze byc plynna )

Ps. No to zem sie rozpisal hyhy :P

kw4so

  • Gość
Gralem w GTA SA i ......sami zobaczcie
« Odpowiedź #5 dnia: 2005-07-04, 13:41:18 »
2005-07-04 12:04:56 TomBoy napisał:

> SPROSTWANIE
 >
 > Teraz mam Cedega 4.3-1 instalowalem Gta vc ( nie mylic z gta tym nowym ), zainstalowala sie
 > przez instalator zrobiony przez chlopcow z lokiego i ladnie mi poszlo gdy chcialem uruchomic
 > gre przez wlasnie jak w/w owa versje cedegi to poszlo lecz filmik jest tragiczny, nie zagralem
 > w sama gre bo niestety musialem wlazyc ktoras z plyt ( nie pametam ktora ), ta ktora powinna
 > byc do grania juz po filmiku ale niestety wkladajac i tu lipa nie poszlo dalej, zapodalem
 > cracka i dalej to samo , wiec dalem sobie spokoj ( moze zobacze z innymi grami ktore da sie
 > pominac filmik gry :) i zobacze czy bedzie ladnie ) bo jak widzialem po postach wczesniej, to
 > kolega pisal ze uruchomil gre ale poczatkowy filmik mu straszanie lamil, wiec gdyby mi poszedl
 > dalej poza filmik to moze nie bylo by tak tragicznie - no ale nie sprawdzalem i dlatego pytam
 > sie opcjionalnie czy jakas ingerecja jest w configa ( po googlowaniu znalazlem pewna wiadomosc
 > co trza zmienic , ale niestety nie zmienil sie filmik i dlatego zrezygnowalem nie widzac
 > doslownie gry a prawdopodobnie zmiana byla by widoczna gdybym zobaczyl sama gre, a jak kolega
 > wspomnial to u niego rowniez przycinka byla wiec zobacze ponownie, moze filmik tylko taki jest
 > a gra moze byc plynna )
 >
 > Ps. No to zem sie rozpisal hyhy :P

Filmiki poczatkowe sie przycinaja jak cholera, zwlaszcza jak odpalalem thug2 to normalnie masakra nie wiem czym to jest spowodowane, a jak sie juz gra odpali to plynnie idzie.

W konfigu nic nie grzebale, poza zeby mi sie w oknie odpalalo 800x600. Gta SA moj brat zainstalowal w winxp na partycji ntfs, a ja to poprostu odpalilem przez cedega z opcja "-use-pthreads no" no i spoko idzie (jak na moj archaiczny juz sprzet) :)

TomBoy

  • Gość
Gralem w GTA SA i ......sami zobaczcie
« Odpowiedź #6 dnia: 2005-07-04, 13:59:44 »
Wiec z tego wynika ze za szybko sie zniechecilem

Dzieki za info na temat filmikow - myslalem ze razem z filmikiem cala gra tak laguje

NigdyDosc

  • Gość
Gralem w GTA SA i ......sami zobaczcie
« Odpowiedź #7 dnia: 2005-07-04, 19:21:17 »
2005-07-04 13:59:44 TomBoy napisał:

> Wiec z tego wynika ze za szybko sie zniechecilem
 >
 > Dzieki za info na temat filmikow - myslalem ze razem z filmikiem cala gra tak laguje
 >

filmiki z gta sa mozna bezproblemowo skasowac.. wrecz pomaga to.. wydaje mi sie ze podobnie jest vc. pozatym sprobujta odpalic gre dodajac do lini komend -opengl u mnie z tym vc lepiej dzialalo i wygladalo.. a sa no cusz nie widzialem roznicy.. czekam na nowa wersje cedegi mam nadzieje ze pracuja w niej nad sa.. gra warta grzechu ;)