Środowiska graficzne > FluxBox

FluxBox

(1/2) > >>

peliosis:
Witam,

Jestem poczatkujacym uzytkownikiem linuksa.
Ma problem z polaczeniem sie z internetem.
Mam skonfigurowana neostrade przez stary router lucent 50, nie moge znalezc do niego driverow ale nie wiem czy sa konieczne.
Probowalem wg roznych instrukcji zainstalowac pppoe (http://neostrada.info/instalacja.php?id=slackware)
ale ma configuration error.
Znow nie wiem czy jest to potrzebne skoro SUSE ma jakies pakiety do pppoe.

Czy ktos ma podobny przypadek i moze mi pomoc?

Modem ktory mam jest juz dosc wiekowy i nie moge znalezc zadnych informacji na temat instalowania neostrady pod linuksem na nim.

dzieki z gory

Piotrek

zajacraf:
Witam
Mam kilka pytań odnośnie tego managera.
1. System (Sarge) uruchamia mi się w trybie graficznym , przy wyborze z menu fluxboxa - nie widzę czcionek:-) jak mi sie uruchomi fluxbox
2.Muszę uruvchomiź WindowMaker dobpiero potem Fluxbox i mam czcionki:D
3.wiem ze jest $HOME/.fluxbox/ i coś sie ustawia. Chodzi mi konkretnie o rozdzielczość i odświerzenie gdzie to można uistawić??
Ktoś pomoże?
pozdrawiam

darvark:
> 3.wiem ze jest $HOME/.fluxbox/ i coś sie ustawia. Chodzi mi konkretnie o rozdzielczość i
 > odświerzenie gdzie to można uistawić??
odswiezanie i rozdzielczosc ustawia sie w pliku konfiguracyjmym serwera x-ow, najczesciej jest on w /etc, w $home/.fluxbox ustawiasz np zawartosc menu, tapete style

zajacraf:
2005-05-23 09:19:19 darvark napisał:

>  > 3.wiem ze jest $HOME/.fluxbox/ i coś sie ustawia. Chodzi mi konkretnie o rozdzielczość i
 >  > odświerzenie gdzie to można uistawić??
 > odswiezanie i rozdzielczosc ustawia sie w pliku konfiguracyjmym serwera x-ow, najczesciej jest
 > on w /etc, w $home/.fluxbox ustawiasz np zawartosc menu, tapete style
-------------
eeeee to dflaczego jak odpalę KDEto mam 85MHz, a jak odpale fluxboxa to ekran migocze mi aż mi mary cohdzą przed oczami??????

Treadstone:
2005-05-23 17:28:31 zajacraf napisał:

> 2005-05-23 09:19:19 darvark napisał:
 >
 > >  > 3.wiem ze jest $HOME/.fluxbox/ i coś sie ustawia. Chodzi mi konkretnie o
 > rozdzielczość i
 >  >  > odświerzenie gdzie to można uistawić??
 >  > odswiezanie i rozdzielczosc ustawia sie w pliku konfiguracyjmym serwera x-ow, najczesciej
 > jest
 >  > on w /etc, w $home/.fluxbox ustawiasz np zawartosc menu, tapete style
 > -------------
 > eeeee to dflaczego jak odpalę KDEto mam 85MHz, a jak odpale fluxboxa to ekran migocze mi aż mi
 > mary cohdzą przed oczami??????

Bo KDE zmienia rozdzielczość przy starcie. Fluxbox bierze domyślną, która jest w pliku konfiguracyjnym X.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej