Nowe posty

Autor Wątek: problem z x'ami  (Przeczytany 8106 razy)

difrost

  • Gość
problem z x'ami
« Odpowiedź #15 dnia: 2005-08-05, 11:56:22 »
2005-08-02 19:55:37 lynczu napisał:

> Witam,
 >
 > mowia, ze do trzech razy sztuka; ja sprobuje drugi raz.
 >
 > Niedawno robilem aktualizacje systemu, i wszystko byloby pieknie-ladnie, gdyby nie to, ze
 > niejaki x11 chcial sie wchrzanic na miejsce zainstalowanych xorg. Wszelkie kombinowanie z
 > forsowaniem konfigurtacji i doinstalowywaniem wymarzonych przez system pakietow skonczyl sie
 > tym, ze teraz nawet xy nie chca mi wystartowac - po logowaniu wyswietla sie charakterystyczne
 > dla ubuntu sraczkowate tlo i w towarzystwie kolkowatego kursora (odpowiednik klepsydry) nie ma
 > zamiaru ruszyc. Po prostu zastygl i tyle. Mimo najszczerszych checi nie znalazlem niczego, co
 > pomoglo by cokolwiek w tej beznadziejnej sprawie. Ratuje mnie tylko reinstalka systemu?

Hmmm.... Malo rozumiem o co Ci chodzi, w czym priblem! Co znaczy 'niejaki x11chcial sie wchrzanic na miejsce zainstalowanych xorg'. Poza tym, to masz jeszcze logi X serwera! Czemu tam nie zajrzysz!? POszukaj, a odpowiedz pewno sama sie znajdzie!

lynczu

  • Gość
problem z x'ami
« Odpowiedź #16 dnia: 2005-08-05, 14:41:17 »
2005-08-05 11:56:22 difrost napisał:

 > Hmmm.... Malo rozumiem o co Ci chodzi, w czym priblem! Co znaczy 'niejaki x11chcial sie
 > wchrzanic na miejsce zainstalowanych xorg'. Poza tym, to masz jeszcze logi X serwera! Czemu tam
 > nie zajrzysz!? POszukaj, a odpowiedz pewno sama sie znajdzie!

http://newbie.linux.pl/?id=forum&show=post&post=73585 :)

poszukalem ..i znalazlem plytke z ubuntu i od tamtej pory ciesze sie swiezym systemem. mala uwaga: powinienes zwrocic uwage na ilosc wykrzyknien i zapytan w swoim poscie, bo delikatnie mowiac sa z deczka oczoje*ne ;-)