Nowe posty

Autor Wątek: Ubuntu 7.04 problem z odtwarzaniem filmów w internecie (np.youtu  (Przeczytany 2147 razy)

atthis

  • Gość
Mam problem, posiadam ubuntu 7.04 ze wszelkimi możliwymi aktualizacjami, wszystko działa pięknie z wyjątkiem takiego drobnego szczegółu: nie jestem w stanie otworzyć filmów na stronach www (film się odpala, ładuje, ale po załadowaniu i próbie odtworzenia obraz się wiesza, a dźwięk idzie normalnie).
Mam bardzo słaby sprzęt (zwłaszcza kartę graficzną, chyba ósemkę [w informacji o sprzęcie pokazuje mi : NV5, Alladin TnT2], procesor to siedemsetka, do tego niewiele ponad 128 ramu, ale znajomy informatyk mówił, że możliwe jest na takim sprzęcie jednak odtworzenie tych filmików), a chciałabym je jednak uruchomić :-) czy jest jakaś realna możliwość i co mogłąbym zrobić, żeby je uruchomić? jakieś kodeki zainstalować czy coś?

rysban

  • Gość
Ubuntu 7.04 problem z odtwarzaniem filmów w internecie (np.youtu
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-07-15, 09:43:16 »
2007-07-12 19:13:27 atthis napisał:

> Mam problem, posiadam ubuntu 7.04 ze wszelkimi możliwymi aktualizacjami, wszystko działa pięknie
 > z wyjątkiem takiego drobnego szczegółu: nie jestem w stanie otworzyć filmów na stronach www
 > (film się odpala, ładuje, ale po załadowaniu i próbie odtworzenia obraz się wiesza, a dźwięk
 > idzie normalnie).
 > Mam bardzo słaby sprzęt (zwłaszcza kartę graficzną, chyba ósemkę [w informacji o sprzęcie
 > pokazuje mi : NV5, Alladin TnT2], procesor to siedemsetka, do tego niewiele ponad 128 ramu, ale
 > znajomy informatyk mówił, że możliwe jest na takim sprzęcie jednak odtworzenie tych filmików), a
 > chciałabym je jednak uruchomić :-) czy jest jakaś realna możliwość i co mogłąbym zrobić, żeby je
 > uruchomić? jakieś kodeki zainstalować czy coś?
Witaj .
Sprobuj na tym zatrzymanym oknie z filmem - teledyskiem nacisnąć prawy myszki i załadować w odtwarzacz mediów systemowy . O ile nie będziesz miał kodeków to system powinien je pobrać sam .
Pozdrawiam Ryszard