Nowe posty

Autor Wątek: wyszukiwanie  (Przeczytany 1311 razy)

jagiellonczyk

  • Gość
wyszukiwanie
« dnia: 2007-07-04, 14:09:27 »
mam niby głupie pytanie ale jest to dla wszystkich tak proste że nie da sie tego znaleźć. amianowicie ściągnąłem sobie wtyczke do firefoxa adobe i pisze mi że mam do katalogu plug in ją skopiować i tu tworzy się problem jak znaleźć owy katalog jak cokolwiek znaleźć (mam ubuntu 6.06 próbowałem szukać (plików) przez przeglądarke plików (opcja szukaj ta na wierzchu) i przez miejsca wyszukaj pliki każe mu szukać w systemie plików i wpisuje słowa mozilla lub firefox szukałem też ręcznie i nie moge znaleźć !

TheUsh

  • Gość
wyszukiwanie
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-07-04, 19:58:09 »
2007-07-04 14:09:27 jagiellonczyk napisał:

> mam niby głupie pytanie ale jest to dla wszystkich tak proste że nie da sie tego znaleźć.
 > amianowicie ściągnąłem sobie wtyczke do firefoxa adobe i pisze mi że mam do katalogu plug in ją
 > skopiować i tu tworzy się problem jak znaleźć owy katalog jak cokolwiek znaleźć (mam ubuntu 6.06
 > próbowałem szukać (plików) przez przeglądarke plików (opcja szukaj ta na wierzchu) i przez
 > miejsca wyszukaj pliki każe mu szukać w systemie plików i wpisuje słowa mozilla lub firefox
 > szukałem też ręcznie i nie moge znaleźć !
 >

http://ubuntuguide.org/wiki/Ubuntu_dapper_pl#Jak_zainstalowa.C4.87_wtyczk.C4.99_Flash_dla_Mozilli_Firefox.3F