Archiwum > Archiwum

Nowe forum - do moderatorów

(1/6) > >>

Arkadiusz Bednarczyk:
Cześć :)

Ponieważ ilość wolnego czasu sukcesywnie się zmniejsza, a forum już dawno miało być unowocześnione mam taką propozycję - co powiecie na zmianę silnika forum na jakiś ogólnodostępny?
Wolałbym, żeby nie było to kolejne forum typu "phpbb_by_przemo", ale na przykład punBB? Coś co można będzie dostosować do serwisu i w miarę bezproblemowo zaimportować istniejące wpisy do nowego forum. Powiem szczerze, że odciążyłoby to mnie dosyć poważnie ;)

Ewentualnie gdyby ktoś miał chęci i czas to może zająć się istniejącym kodem, jednak bardziej skłaniałbym się do wdrożenia gotowego rozwiązania i przystosowania go do naszego serwisu.

Ktoś chętny do podjęcia się tego zadania?

AB

TheUsh:
Myślę Arku, że skorzystanie z jakiegoś gotowego skryptu forum byłoby naprawdę dobre :)
PunBB wydaje się dobrym pomyłem, bo jak można przeczytać na wikipedii jest szybki, lekki i ma np. ostatnie posty jako kanał RSS, a z tego co pamiętam ktoś zgłaszał zapotrzebowanie na to rozwiązanie :)

chmooreck:
Ja tu tylko sprzątam... i niestety nie mam zbyt wiele czasu na wiele więcej...

...oczywiście dostosuję się do waszych decyzji :-)

ZipoKing:
Sesja zbliża się ku końcowi,  więc jakby nie patrzeć, do października (a raczej do lutego, czyli kolejnej sesji ;-)) miałbym w końcu czas na dział news/artykuły no i pewnie znalazłoby się parę chwil na forum. Tak więc, po 5 lipca, wyłączając czas na spanie i pracę, jestem zwarty i gotowy... Na programowaniu trochę się znam (zwłaszcza w dziedzinie fizyki komputerowej ;-), więc myślę, że podołam. Ktoś się dołączy?

xis:
Wszystko dobre, byleby miało dobrą wyszukiwarkę.
Też jestem za gotowcem, bo tam już 'na tacy' wiele rozwiązań. W modyfikacji istniejącego kodu chętnie bym pomógł (znam się trochę na PHP i SQL), ale niestety dla mnie to też napięty czasowo okres.
 
Proponuję też zastanowić się nad usunięciem WSZYSTKICH postów i zaczęciem od nowa, ew. wszystkie stare posty wrzucić do wspólnego wora pt. 'Archiwum' (tak chyba nawet lepiej ze względu na to, że forum zawiera jednak masę istotnych wiadomości), a nowego forum pilnować przed duplikatami/nieodpowiednimi kategoriami itd (skoro już mamy moderację).

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej