Nowe posty

xx Dystrybucja pod HP Omen (6)
Wczoraj o 23:30:08
xx [Poradnik] Wyszukiwanie Sterowników (2)
Wczoraj o 21:08:23
lamp Problem z Linux Lite po instalacji (0)
Wczoraj o 19:50:30
xx Ile pingwinów? (1)
Wczoraj o 08:59:24
xx konfiguracja pale moon (0)
2024-03-24, 21:53:42
xx Plasma 6 w Neonie ssie trochę mniej ... (10)
2024-03-23, 02:38:11
xx problem z instalacja sterowników do karty sieciowej (3)
2024-03-18, 18:10:16
xx Plik abc.001 (1)
2024-03-17, 17:48:27
xx Zlecę dopracowanie programu w MatLab (0)
2024-03-13, 15:28:40
xx Linux Mint 21.3 XFCE brak dźwieku po paru minutach (karta muzyczna zintegrowana) (5)
2024-03-12, 23:07:01

Autor Wątek: Podgląd ostatnich postów  (Przeczytany 6787 razy)

arctgx

  • Gość
Podgląd ostatnich postów
« dnia: 2007-04-11, 14:38:52 »
Nie mam stałego netu, a jeśli już zaglądam do sieci, to nie zawsze odwiedzam to forum. Czasem mam ochotę komuś pomóc czy wziąć udział w dyskusji. Jeśli jednak zaglądam do tematu w ten sposób, to prawie zawsze dlatego, że ujrzałem go na liście ostatnich postów. Tych jest jednak tylko 16, a link "więcej" nie prowadzi do szerszej listy chronologicznie ułożonych postów, tylko do tematycznego drzewa forum.

Przydałby się dostęp do większej ilości postów ułożonych według daty. Widziałbym wtedy tematy, które pojawiły się gdy nie było mnie na necie, a zdążyły uciec już z listy najnowszych. Piszę to, zdając sobie jednocześnie sprawę, że tymi dawniejszymi sam autor mógł już przestać się interesować, nawet gdy odpowiedzi nie dostał.  Ale tak zawsze być nie musi, szczególnie, gdy w krótkim czasie nadejdzie kilkanaście postów naraz.

Nie doszukałem się też kanału RSS z takim podglądem. Ten na pasku adresu wyświetla ostatnie wiadomości.

Nie są to może takie ważne rzeczy, ale podsuwam twórcom strony pomysł do przemyslenia.

A może jednak umyka mojej uwadze RSS z postami? ;)

Pozdrawiam!

arctgx

  • Gość
Podgląd ostatnich postów
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-04-24, 13:55:16 »
Jeszcze inaczej to ujmę. Jeśli wchodzę dziś na jakiś temat, klikając na link do niego na liście ostatnich postów, piszę odpowiedź, to nie zawsze zwracam uwagę, w jakim dziale dany temat się znajduje i następnego dnia łatwiej mi z wyszukiwarki go wklepać niż przedzierać się po działach, w których ten post mógł się znajdować. A na wielu krokach przeszukiwania ladują się też reklamy...

Mógłbym włączyć śledzenie postu, ale adres mailowy, który podałem, jest adresem głównie dla spamerów na pożarcie i dlatego rzadko zaglądam do tej skrzynki. Liczę na to, że został on podany tak, by trochę utrudnić pracę robotom spamującym, ale nie mam całkowitego zaufania do techniki.

Offline Arkadiusz Bednarczyk

  • Linux.pl
  • Administrator
  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 654
    • Zobacz profil
    • Linux.pl
Podgląd ostatnich postów
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-04-24, 14:11:54 »
2007-04-24 13:55:16 arctgx napisał:

> Jeszcze inaczej to ujmę. Jeśli wchodzę dziś na jakiś temat, klikając na link do niego na liście
 > ostatnich postów, piszę odpowiedź, to nie zawsze zwracam uwagę, w jakim dziale dany temat się
 > znajduje i następnego dnia łatwiej mi z wyszukiwarki go wklepać niż przedzierać się po działach,
 > w których ten post mógł się znajdować.

Witaj,
W zasadzie wszystkie problemy znikną niebawem po uaktualnieniu kodu forum... wiem, że trochę się to przeciąga, ale mam na to mniej czasu niż zakładałem. Co nie znaczy że prace się nie posuwają na przód :)

 > Mógłbym włączyć śledzenie postu, ale adres mailowy, który podałem, jest adresem głównie dla
 > spamerów na pożarcie i dlatego rzadko zaglądam do tej skrzynki. Liczę na to, że został on podany
 > tak, by trochę utrudnić pracę robotom spamującym, ale nie mam całkowitego zaufania do techniki.

W tej chwili adres jest pokazywany jako obrazek, więc póki co roboty spamerskie jeszcze nie powinny tego rozszyfrować, chociaż już planuję nieco to ulepszyć poprzez dodanie nieregularnego tła.
--
pozdrawiam
Arkadiusz Bednarczyk
email/jabber: arek@linux.pl