Nowe posty

xx Problem ze sterownikami. (5)
2024-04-13, 21:25:16
xx Instalacja xfce4 (2)
2024-04-13, 16:20:17
xx Serie kompilacji bez instalacji dla “emerge” w Gentoo (2)
2024-04-08, 18:40:04
xx Plasma 6 w Neonie ssie trochę mniej ... (17)
2024-04-05, 10:03:46
xx Problem z Linux Lite po instalacji (3)
2024-04-03, 14:23:40
xx Jak właczyć num locka przy starcie systemu debian 12? (12)
2024-04-02, 17:43:54
xx Brak dźwieku w systemie. (5)
2024-04-02, 16:13:41
xx Dystrybucja pod HP Omen (7)
2024-03-29, 11:33:05
xx [Poradnik] Wyszukiwanie Sterowników (2)
2024-03-27, 21:08:23
xx Ile pingwinów? (1)
2024-03-27, 08:59:24

Autor Wątek: k3b wypalanie dvd-rw  (Przeczytany 7015 razy)

rebus

  • Gość
k3b wypalanie dvd-rw
« dnia: 2007-04-09, 14:21:50 »
Posiadam mandrive 2007 a w niej fajny program do wypalania płyt k3b, niestety nie chce mi wypalać płyt dvd-rw poiewaz wyskakuje mi bład krytyczny na samym poczatku gdy ruszy nagrywarka i wysuwa sie tacka.Wstępne ustawienia:Dvd z danymi, dodaje filmy, nagrywanie w locie, wstępne ustawienia prędkosci auto, nagraj i wyskakuje bład typu:(/dev/sr0 doesn`t look like isofs.....) Prosze o jakieś propozycje!!!

olka

  • Gość
k3b wypalanie dvd-rw
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-04-10, 14:54:29 »
2007-04-09 14:21:50 rebus napisał:

(...)
 > Prosze o jakieś propozycje!!!

Hmm, wiesz...  To zależy czy jesteś pełnoletni...

rebus

  • Gość
k3b wypalanie dvd-rw
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-04-10, 16:46:23 »
Bardzo Cie przepraszam ale nie wiem czy zauważyłeś forum jest dla osób którzy potrzebują pomocy a nie dla pedałow....Problem rozwiązany: Więc zainstalowałem wersje 32 bitową mandrivy a nie jak do tej pory 64 która z mojego doświadczenia jest jeszcze problemowa..Pozdrawiam wszystkich użytkowników linuxa...

chmooreck

  • Gość
k3b wypalanie dvd-rw
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-04-10, 21:20:57 »
2007-04-10 16:46:23 rebus napisał:

> Bardzo Cie przepraszam ale nie wiem czy zauważyłeś forum jest dla osób którzy potrzebują pomocy
 > a nie dla pedałow....

Z tego co wiem Olka nie jest facetem... (a przynajmniej tak mi się wydaje ;-) )
@Olka to mówisz, że pełnoletnim składasz jakieś propozycje ?

olka

  • Gość
k3b wypalanie dvd-rw
« Odpowiedź #4 dnia: 2007-04-10, 22:08:03 »
2007-04-10 21:20:57 chmooreck napisał:

 > Z tego co wiem Olka nie jest facetem... (a przynajmniej tak mi się wydaje ;-) )

Niebywałe!, jak na to wpadłeś ;-)

 > @Olka to mówisz, że pełnoletnim składasz jakieś propozycje ?
 
To nie ja składam propozycje, tylko kolega Rebus o nie prosi. Taka subtelna różnica.

Aczkolwiek... ;-)

Offline roobal

  • Users
  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 2056
    • Zobacz profil
k3b wypalanie dvd-rw
« Odpowiedź #5 dnia: 2007-04-10, 22:42:21 »
2007-04-10 22:08:03 olka napisał:

 > To nie ja składam propozycje, tylko kolega Rebus o nie prosi. Taka subtelna różnica.
 >
 > Aczkolwiek... ;-)

Co to sie dzieje ostatnio na tym forum? Niedlugo to sie zrobi tu forum towarzyskie a nie forum o linuksie hehe:P

Tak przy okazji moze kolega Rebus nie spojrzal sie na nick:P

Pozdrawiam!

rebus

  • Gość
k3b wypalanie dvd-rw
« Odpowiedź #6 dnia: 2007-04-10, 22:51:50 »
Nie wiem po co prowadzicie ten wątek jak problem jest rozwiązany..Jak pragniecie pogadać to na kadu zapraszam..Nie zakłucajmy porządku na forumm..Pozdrawiam

Brix

  • Gość
k3b wypalanie dvd-rw
« Odpowiedź #7 dnia: 2007-04-11, 23:42:01 »
Nie wiem, czy użytkownik "olka" jest kobietą, bo nazwać tak siebie może każdy. Ale odpowiedź "olki" była zupełnie nie na temat, nie wniosła zupełnie nic, a co gorsza, rzeczywiście wyglądała na zaproszenie do "bardzo osobistej wymiany poglądów i uprzejmości". W takiej sytuacji granica między żartem a chamstwem może być naprawdę bardzo cienka.

Maciek_Rutecki

  • Gość
k3b wypalanie dvd-rw
« Odpowiedź #8 dnia: 2007-04-12, 20:03:38 »
2007-04-11 23:42:01 Brix napisał:

> Nie wiem, czy użytkownik "olka" jest kobietą, bo nazwać tak siebie może każdy. Ale
 > odpowiedź "olki" była zupełnie nie na temat, nie wniosła zupełnie nic, a co gorsza,
 > rzeczywiście wyglądała na zaproszenie do "bardzo osobistej wymiany poglądów i
 > uprzejmości". W takiej sytuacji granica między żartem a chamstwem może być naprawdę bardzo
 > cienka.

Nie broń kogoś, kto tak zadaje pytanie, że w końcu nie wiadomo czy chodzi mu o jakiś konkretny problem czy ofertę towarzyską. Z resztą jego kolejne posty wyraźnie świadczą o jego osobie.

--
Maciek

PS. Olka jest kobietą, aż tak to dziwne, że kobieta używa Linuksa?

rebus

  • Gość
k3b wypalanie dvd-rw
« Odpowiedź #9 dnia: 2007-04-12, 20:52:52 »
Widać nawet moderator nie może sie powstrzymać od komentarza..Tak Cie to bawi człowieku???? pytanie było konkretne na które odpowiedziałem sobie sam, po za tym wątek zamkniety więc po co zasmiecanie forum pierdołami??? Teraz nastepny goguś który broni olki czy srolki? Fajnie że kobieta używa linuksa, oby więcej takich tylko skoro poprosiłem o pomoc to odpowiedz nie była na temat k3b i sie zaczeło a reszta jak dzieci podpisuje sie pod spodem.

Maciek_Rutecki

  • Gość
k3b wypalanie dvd-rw
« Odpowiedź #10 dnia: 2007-04-12, 21:16:52 »
2007-04-12 20:52:52 rebus napisał:

> Widać nawet moderator nie może sie powstrzymać od komentarza..Tak Cie to bawi człowieku????
 > pytanie było konkretne na które odpowiedziałem sobie sam, po za tym wątek zamkniety więc po co
 > zasmiecanie forum pierdołami??? Teraz nastepny goguś który broni olki czy srolki? Fajnie że
 > kobieta używa linuksa, oby więcej takich tylko skoro poprosiłem o pomoc to odpowiedz nie była na
 > temat k3b i sie zaczeło a reszta jak dzieci podpisuje sie pod spodem.

Przeczytaj na spokojnie Twój pierwszy post. Odpowiedz sobie na pytanie, czy jesteśmy w stanie określić na podstawie tego co napisałeś jaki masz problem? Piszesz chaotycznie, a na końcu prosisz o propozycje. Czego?

Zasady savoir-vivre widać są Ci obce. W realu też tak się zachowujesz względem kobiet? Czy tylko Twoja odwaga jest spowodowana tym, że piszesz przez Internet?

Jak na razie powiększyłeś mój prywatny mordplik, a że jestem tutaj moderatorem, to masz pewność, iż będę się uważnie przyglądał Twoim wypowiedziom.

EOT

--
Maciek

skipper

  • Gość
k3b wypalanie dvd-rw
« Odpowiedź #11 dnia: 2007-04-12, 23:08:16 »
Hej, widze że rebus miał taki sam problem jak ja z k3b, w zasadzie nikomu nie polecam mandrivy 2007 w wersji 64_86 ponieważ są z nią problemy, pakiety jakieś z błedami a do tego_skype instaluje sie z błednym podpisem i inne więc mimo posiadania procesora 64 mam wersje 32 mandrivy i jest teraz o niebo lepiej.A ty administratorze nie masz innego zajecia tylko nękania ludzi i zwracania uwagi na to że ktoś nie do końca opisał problem? masz dzieci? są idealne? a może ty jestes ideałem co? zobacz wpierw na wypowiedzi osoby podającej sie za kobiete a dopiero zwracaj koledze rebusowi uwage bo naprawde sie tu smietnik robi.Co zablokujesz go bo napisze mandriwa a nie mandriva? Ludzie co sie z wami dzieje? łatwo wykorzystać przejęzyczenie a olka to własnie zrobiła i co teraz? wojna ludzie zamiast nie komentować tego...!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Brix

  • Gość
k3b wypalanie dvd-rw
« Odpowiedź #12 dnia: 2007-04-12, 23:56:30 »
1. Autor oczywiście popełnił błąd, gdyż podał zbyt mało danych, ale z drugiej strony swój problem od biedy rozwiązał, a przynajmniej obszedł.

2. Z wątku zrobił się kompletny offtopic, który grozi jak nie flamewarem, to przynajmniej brednioserialem.

W dodatku wplątali się w to beznadziejnie sami moderatorzy.

3. Nawet jeśli ktoś jest kobietą, nie oznacza automagicznie, że ma ignorować netykietę, trollować itp. Zwłaszcza, jeśli naprawdę zachowuje się jak przysłowiowa blondynka.

Poza tym najlepiej nie karmić trolli - ignorować prowokacyjne posty i tyle (choć nie zawsze łatwo...). A na razie wygląda na to, że troll ma radochę. Tyleż się o nim pisze i spekuluje, ludzie się kłócą...

Z mojej strony EOT.

Offline roobal

  • Users
  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 2056
    • Zobacz profil
k3b wypalanie dvd-rw
« Odpowiedź #13 dnia: 2007-04-13, 01:52:03 »
2007-04-12 21:16:52 Maciek_Rutecki napisał:

 > Zasady savoir-vivre widać są Ci obce. W realu też tak się zachowujesz względem kobiet? Czy
 > tylko Twoja odwaga jest spowodowana tym, że piszesz przez Internet?
 >

Nikt nie pomyslal o tym, ze moze kolega Rebus nie spojrzal sie na nick i stad jego odzew do postu Olki? To byla pierwsza mysl jaka przyszla mi do glowy! Ja czesto nie zwracam uwagi na nick, gdyz nick malo co mnie obchodzi, dla mnie wazny jest problem. Jesli potrafie pomoc, wlaczam sie dyskusji, jesli nie znam odpowiedzi na dany temat, nie udaje madrego i nie zabieram w takiej sprawie glosu, chocby po to zeby nie zasmiecac forum!

 > Jak na razie powiększyłeś mój prywatny mordplik, a że jestem tutaj moderatorem, to masz
 > pewność, iż będę się uważnie przyglądał Twoim wypowiedziom.
 
Ogolna netykieta mowi o tym, ze takie sprawy, jak np. bledy ortograficzne czy inne powinno sie zalatwiac na PW a nie na forum publicznym, tym samym sposobem moderator lamie zasady ogolnie przyjete, mozliwe ze nawet regulamin.

Ostatnimi czasy w ogole na tym forum zaczal sie robic smietnik, coraz wiecej bezmozgich uzytkownikow windowsa atakuje z glupimi pytaniami i zakladaja po 100 takich samych tematow. Glupie pytania, powielalanie schematu, msyle, ze moderatorzy chyba juz z nerwow dali sobie spokoj z takimi postami i uzytkownikami. Nawet regulaminu forum nie ma na tym forum! Znaczy sie jakis jest, jak zaczalem grzebac po forum to znalazlem, ale tylko prpozycje regulaminu, wiec nie wiem czy to regulamin czy dopiero zostanie wprowadzony jako regulamin. A co to za forum bez zasad? Ogolnie robi sie burdel, robi sie balagan jednym slowem!

Natomiast kolezanka Olka humorem tez sie nie popisala, co najlepsze uchodzi za trola, ktory zostal nakarmiony, a trole trzeba ingnorowac!

Uwazam, ze to Olka jako prowokator i trol powinna dostac jakies ostrzezenie, ze po pierwsze odpowiada nie na temat, po drugie wprowadza chaos na forum!

Pozdrawiam!

Maciek_Rutecki

  • Gość
k3b wypalanie dvd-rw
« Odpowiedź #14 dnia: 2007-04-13, 08:10:11 »
2007-04-13 01:52:03 roobal napisał:

 > Nikt nie pomyslal o tym, ze moze kolega Rebus nie spojrzal sie na nick i stad jego odzew do
 > postu Olki? To byla pierwsza mysl jaka przyszla mi do glowy! Ja czesto nie zwracam uwagi na
 > nick, gdyz nick malo co mnie obchodzi, dla mnie wazny jest problem. Jesli potrafie pomoc,
 > wlaczam sie dyskusji, jesli nie znam odpowiedzi na dany temat, nie udaje madrego i nie zabieram
 > w takiej sprawie glosu, chocby po to zeby nie zasmiecac forum!

"Teraz nastepny goguś który broni olki czy srolki?" NC

 > Ogolna netykieta mowi o tym, ze takie sprawy, jak np. bledy ortograficzne czy inne powinno sie
 > zalatwiac na PW a nie na forum publicznym, tym samym sposobem moderator lamie zasady ogolnie
 > przyjete, mozliwe ze nawet regulamin.


W którym miejscu zwróciłem uwagę na ortografę? Raczej na styl pisania.

 > Natomiast kolezanka Olka humorem tez sie nie popisala, co najlepsze uchodzi za trola, ktory
 > zostal nakarmiony, a trole trzeba ingnorowac!
 >
 > Uwazam, ze to Olka jako prowokator i trol powinna dostac jakies ostrzezenie, ze po pierwsze
 > odpowiada nie na temat, po drugie wprowadza chaos na forum!

ROTFL

Jak na razie Rebus robi tutaj za trolla. Przejrzałem archiwum i jak na razie poziom Jego postów nieco odbiega od średniej forum. ("olka srolka", "dzieciak", "pedał" itp.). Nie zastanowiła Ciebie reakcja moderatorów i osób z dużym stażem na forum?

 >
 > Pozdrawiam!
 >

Ja również

--
Maciek

PS. Kolejne wątki w tym stylu kasuję już bez ostrzeżenia. Jak ktoś uważa, że nie mam racji, to proszę o wniosek o odebranie prawa do moderowania.