Nowe posty

Autor Wątek: Totem. Usunięcie Totemu z Firefoxa  (Przeczytany 2444 razy)

jackusik

  • Gość
Totem. Usunięcie Totemu z Firefoxa
« dnia: 2007-03-19, 19:31:11 »
Mam Ubuntu 6.06 Firefoxa 2.0.0.1
Radzę sobie z odtwarzaniem filmów w internecie. Nie potrafię jedynie zmusić Firefoxa, by w wypadku odtwarzania z np. onet i napisów "Prawdopodobnie używasz innego systemu..." nie otwierał się Totem.
Mam w Firefoxie MediaPlayerConnectivity. Ale jego konfiguracja nic nie zmienia. czytałem gdzieś, kiedyś, że można pobrać plik do komputera i później odtworzyć. To by rozwiązało problem, ale nie umiem pobrać pliku (umiem znaleźć strumień ze źródeł strony).
Proszę o pomoc.

TheUsh

  • Gość
Totem. Usunięcie Totemu z Firefoxa
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-03-19, 19:45:10 »
2007-03-19 19:31:11 jackusik napisał:

> Mam Ubuntu 6.06 Firefoxa 2.0.0.1
 > Radzę sobie z odtwarzaniem filmów w internecie. Nie potrafię jedynie zmusić Firefoxa, by w
 > wypadku odtwarzania z np. onet i napisów "Prawdopodobnie używasz innego systemu..."
 > nie otwierał się Totem.
 > Mam w Firefoxie MediaPlayerConnectivity. Ale jego konfiguracja nic nie zmienia. czytałem
 > gdzieś, kiedyś, że można pobrać plik do komputera i później odtworzyć. To by rozwiązało problem,
 > ale nie umiem pobrać pliku (umiem znaleźć strumień ze źródeł strony).
 > Proszę o pomoc.

Jak chcesz pozbyc sie tej wtyczki totemu do ff'a to poprostu otworz synaptica i poszukaj czegos w stylu totem-mozilla i to wywal :P

Offline Robert

  • Administrator
  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 2516
    • Zobacz profil
Totem. Usunięcie Totemu z Firefoxa
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-03-19, 21:36:35 »
2007-03-19 19:31:11 jackusik napisał:

> Mam Ubuntu 6.06 Firefoxa 2.0.0.1
 > Radzę sobie z odtwarzaniem filmów w internecie. Nie potrafię jedynie zmusić Firefoxa, by w
 > wypadku odtwarzania z np. onet i napisów "Prawdopodobnie używasz innego systemu..."
 > nie otwierał się Totem.
 > Mam w Firefoxie MediaPlayerConnectivity. Ale jego konfiguracja nic nie zmienia. czytałem
 > gdzieś, kiedyś, że można pobrać plik do komputera i później odtworzyć. To by rozwiązało problem,
 > ale nie umiem pobrać pliku (umiem znaleźć strumień ze źródeł strony).
 > Proszę o pomoc.

1. Otwierasz zródło strony
2 Wciskasz Ctrl F
3. wpisujesz wmv
4 ciąg znaków od mms:// do .wmv możesz skopiować i wkleić np. do mplayera
Zanim popełnisz grafomaństwo: 1 | 2 | 3
Baza RPM Jak szukać informacji

jackusik

  • Gość
Totem. Usunięcie Totemu z Firefoxa
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-03-20, 09:08:50 »
2007-03-19 21:36:35 roca napisał:

obrać pliku (umiem znaleźć strumień ze źródeł strony).
 >  > Proszę o pomoc.
 >
 > 1. Otwierasz zródło strony
 > 2 Wciskasz Ctrl F
 > 3. wpisujesz wmv
 > 4 ciąg znaków od mms:// do .wmv możesz skopiować i wkleić np. do mplayera
 >
Bardzo dziękuję za podpowiedzi. To co proponujecie jest oczywiste. Wstyd mi, że sam na to nie wpadłem.... Jak się człowiek zapędzi w jakąś ślepą uliczkę to trudno czasami spojrzeć na problem inaczej.