Nowe posty

Autor Wątek: pliki OGG  (Przeczytany 2050 razy)

Zagiewa

  • Gość
pliki OGG
« dnia: 2007-03-16, 16:40:43 »
Witam. Siedze juz od dluzszego czasu na linux'ach i choc nigdy tego nie moglem zrobic jakos olewalem to ale w koncu trzeba sie zabrac. Nie mam problemow z odtwarzaniem przez xmms czy jakies inne programy plikow .mp3 ale gdy tylko natrafiam na .ogg to koniec ani xmms ani inny nie chce go otworzyc i dlaczego? wiem ze napewno potrzeba jakiejs biblioteki ale nie wiem jakiej :/ a nigdzie nie moge znalesc odpowiedzi dlatego pytam. (nawet google nie wie) :P jesli wiecie jak mi pomoc to byl bym wdzieczny za info.
Pozdrawiam.

HelDoRe

  • Gość
pliki OGG
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-03-16, 19:15:44 »
http://vorbis.com/

i "Note: Since XMMS 1.2.4, Ogg Vorbis is distributed with XMMS."




2007-03-16 16:40:43 Zagiewa napisał:

> Witam. Siedze juz od dluzszego czasu na linux'ach i choc nigdy tego nie moglem zrobic jakos
 > olewalem to ale w koncu trzeba sie zabrac. Nie mam problemow z odtwarzaniem przez xmms czy
 > jakies inne programy plikow .mp3 ale gdy tylko natrafiam na .ogg to koniec ani xmms ani inny nie
 > chce go otworzyc i dlaczego? wiem ze napewno potrzeba jakiejs biblioteki ale nie wiem jakiej :/
 > a nigdzie nie moge znalesc odpowiedzi dlatego pytam. (nawet google nie wie) :P jesli wiecie jak
 > mi pomoc to byl bym wdzieczny za info.
 > Pozdrawiam.

Zagiewa

  • Gość
pliki OGG
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-03-21, 17:22:18 »
Ogg juz dziala wielkie dzieki ale mam jeszcze jeden maly problem, mam piosenki zapisane w formacie .wma i xmms nawet nie chce dodac takiego pliku do listy nie mowiac juz o odtwarzaniu. Co zrobic zeby odtwarzal te pliki?

Z gory dzieki. Pozdrawiam