Nowe posty

Autor Wątek: Drukowanie  (Przeczytany 2543 razy)

Małolat

  • Gość
Drukowanie
« dnia: 2005-07-23, 22:26:18 »
Xlib: connection to \\":0.0\\" refused by server
Xlib: Invalid MIT-MAGIC-COOKIE-1 key

Co to znaczy??? Jak odpalam MC to mi to si? pokazuje ale dzia?a. Je?li chce zainstalowa? (?róde?ka) sourceinstaller\\'a wyskakuje mi w?a?nie to samo i nie mo?e kontynuowa? ponadto pokazuje mi si? jeszcze to:\\"checking package Tk version... Xlib: connection to \\":0.0\\" refused by server
Xlib: Invalid MIT-MAGIC-COOKIE-1 key
no
configure: could not determine Tk version
configure: Tk version not satisfied (must be >= 8.4)
checking package Expect version...
configure: could not determine Expect version
checking for expectk... /usr/bin/expectk
checking whether /usr/bin/expectk is a real expectk shell... Xlib: connection to \\":0.0\\" refused by server
Xlib: Invalid MIT-MAGIC-COOKIE-1 key
Application initialization failed: this isn\\'t a Tk applicationcouldn\\'t connect to display \\":0.0\\"
no
configure: error: could not detect any suitable interpreter.

Please install either the standalone expect/tk interpreter (expectk) at
  http://expect.nist.gov/

Or the tcl interpreter with the additional Expect and Tk packages at
  http://sourceforge.net/projects/tcl/
\\" Pakiecik expectk+tcl i expect+tcl (ale to ju? przez przypadek) mam zainstalowany wi?c nie widze powodu aby to nie dzia?a?o - a jednak nie dzia?a ;). Mam debiana 3.1 z kde 3.3.2. Prosze o POMOC! Pozdro.

Małolat

  • Gość
Drukowanie
« Odpowiedź #1 dnia: 2005-07-23, 18:32:09 »
Mam HP DeskJet 610c pod??czone do debiana 3.1. Gdy tylko chce co? wydrukowa? pisze: drukowanie dokmentu... czyli tak jakby ju? drukowa? ale drukarka milczy. Zmieniam sterownik (cups czy co? tam innego posiada 2 sterowniki do tej drukarki) i dzieje sie tak samo a raczej si? nic nie dzieje ale najlepsze jest to ?e mój braciszek posiadaj?cy winde xp podpi?t? sieciówk? do tego debiana drukuje sobie na niej do woli. co mam robi?? Pozdrawiam.

gregus

  • Gość
Drukowanie
« Odpowiedź #2 dnia: 2005-07-24, 17:12:58 »
doinstaluj sobie pakiet printconf a następnie wykonaj polecenie printconf jako root,drukarka powinna zostać automatycznie wykryta i skonfigórowana.
Powodzenia

Małolat

  • Gość
Drukowanie
« Odpowiedź #3 dnia: 2005-07-24, 17:18:24 »
2005-07-24 17:12:58 gregus napisał:

> doinstaluj sobie pakiet printconf a następnie wykonaj polecenie printconf jako root,drukarka
 > powinna zostać automatycznie wykryta i skonfigórowana.
 > Powodzenia

Wielkie dzięki drukarka działa!!! Pozdrawiam!