Nowe posty

Autor Wątek: Kilka pytań na temat Linux'a Sabayon'a...  (Przeczytany 14902 razy)

opioom

  • Gość
Kilka pytań na temat Linux'a Sabayon'a...
« Odpowiedź #15 dnia: 2007-02-28, 21:56:37 »
Do tej pory nie byłem zwolennikiem innego systemu niż ubuntu. Polecałem każdemu znajomemu który pytał się o linuksa. Ale jak zarzuciłem sobie Sabayon'a to, sorry, ale szczęka mi trochę opadła.
Bez żadnych kombinacji na moim radku zostały zainstalowane stery do grafki, a na dodatek xgl który mnie rozwalił. Bajery jakie robi się z oknami są nie do opisania....no chyba że ktoś już pracował na mac os. Tam już od jakiegoś czasu można było to zaobserwować. Ale nie na linuksie...i na dodatek w tak prosty i łatwy sposób jak na mac'u. Jak dla mnie to Tiger za darmo.
Pzdr.

niewielki

  • Gość
Kilka pytań na temat Linux'a Sabayon'a...
« Odpowiedź #16 dnia: 2008-02-09, 21:35:55 »
Zgadzam sie z przedmówcą, to co sabayon wyprawia z kompem to trzeba zobaczyć - dopiero na nim zobaczyłem co potrafi moja karta -  8800 gts - instalacja nawet najnowszych sterowniów to żadem problem, w ogóle nic nie jest problemem, nawet net poprzez dongla usb netgear-a.
Polecam każdemu, miałem wiele -uksów =, fedora ( brak kodeków ), aurox-a - nie działał touchpad, ubuntu - nic z niego nierozumiałem, debian wogóle nie chciał sie zainstalować :), pld - najlepsze distro z paczkami rpm, niestety dla elity :) - po gentoo ma drugą najlpeszą dokumentację nota bene.
eksperymetoiwałem nawet z freebsd, openbsd ( coś jak gdyby  mac os x :) solaris, miałem gentoo kompilowane od podstaw no i zkończyłem na sabayon-ie.
Kompletny, przyjazny śmiąło mogę stwierdzić, że może być  nr 1 w distro.