Inne > Advocacy

Okropny linux !

(1/6) > >>

Ciseq:
Dzisiaj sie wręcz niemiło zszokowałem. Naczytałem sie głupot, że jak to fajne jest na linuxie itd. a tu chu... wielki i dwa bombelki. Najlepsze "Instalacja trawa okolo 40 minut" dobre robilem to od 20 poł godziny temu skonczylem .... Winda ze wszystkim by już stała. Ja nie wiem co wy ludzie w tym widzicie, ale ja sie zawiodłem.

Wszystkie operacje przez "Terminal" przy czym instalowanie glupiego "Kadu" zajelo mi 20 minut a i tak nie jest zainstalowane bo jakieś protokoły musza byc zainstalowane ...

Na dzień dzisiejszy zamieniłbym ten system choćby na winde 98 ....





P.S. Jeszcze dodam, najgorsze jest czytanie tego chlamu na forach "No powinienes to tak zrobić i tak, a jak sie nie uda to len jestes, liczac tylko na innych" ..... - Darujcie sobie takie posty cfaniaczki, bo mysle ze jakies parenascie lat temu to obsluga Amigi była dla was za trudna. A Linux popularnosci tym napewno nie zyska ! I to wam gwarantuje !

chmooreck:
widać nie dla psa kiełbasa... ;-)

gratuluje trafnego wyboru dystrybucji i wytrwałości w nauce...

aaa... i jeszcze jedno... linuks nie jest dla wszystkich ( chociaż mojemu 80-cio letniemu dziadkowi przypadł do gustu, ale to inna bajka... )

P.S. Przeniosłem do odpowiedniego działu

Rymek:
W końcu jak ktoś nie chce czytac nawet to i zupa mu nie wyjdzie :P

co do Win98 to tak w ramach edukacji to nawet M$ się od niego odwrócił więc również gratuluję wyboru...

ja mam kompa 450 MHZ 320MB Ram i w moim przypadku instalka trwa od 30min do 1,5 godz (w ty drugim oprzypadku tylko w tedy jak ręcznie wybieram wszystkie pakiety po kolei co mi są potrzebne) ale i tak wole linuxa mimo że instalacja Windowsa zajeła by 30 min a dlaczego?

bo nie jestem dzieckiem NEO o chcę się czegos w zyciu nauczyć

http://dziecineo.prv.pl/

a i jeszcze jedno używam linuxa od kilku miesięcy i tak samo od kliku miesięcy odwiedzam to forum ale nie napisałem jeszcze żdnego wątku a to dlatego że google i opcja szukaj nie są dla mnie "be"

Lorenzo:
Chcesz być zawiedzony....ożeń się :P

spider:
2007-02-14 00:37:20 Ciseq napisał:

> Dzisiaj sie wręcz niemiło zszokowałem. Naczytałem sie głupot, że jak to fajne jest na linuxie
 > itd. a tu chu... wielki i dwa bombelki. Najlepsze "Instalacja trawa okolo 40 minut"
 > dobre robilem to od 20 poł godziny temu skonczylem .... Winda ze wszystkim by już stała. Ja nie
 > wiem co wy ludzie w tym widzicie, ale ja sie zawiodłem.

a my na to jak na lato, po pierwsze nie powiedziales jakiej dystrybucji uzywasz, ja pld stawiam z zegarkiem w reku w ok 6 minut (o czasu wlozenia plytki do napedu)

 >
 > Wszystkie operacje przez "Terminal" przy czym instalowanie glupiego "Kadu"
 > zajelo mi 20 minut a i tak nie jest zainstalowane bo jakieś protokoły musza byc zainstalowane

glupie kadu instaluje przez np poldek -i kadu, czas instalacje jest zalezny od szybkosci lacze.

 > ...
 >
 > Na dzień dzisiejszy zamieniłbym ten system choćby na winde 98 ....
 >

a ktos ci tego broni ? twoj post jest kompletnie bez sensu, to tak jakby ktos sie zalil na forum motoryzacyjnym, "tej mam samochod od kilku godzin i za cholere nie umiec wymieci filtru powietrza/ wlac oleju czy czego tam jeszcze innego, na chulajanodze nie mialem takich problemow, ale te samochody sa do dupy i w ogole glupi jestecie"

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej