Środowiska graficzne > XFCE

xfce4 pasek z engage (z Enlightenment)

(1/3) > >>

qpalzm:
Witam,
Uzywam Slackware 11.0 i xfce4.4. Chcialem zamiast paseka uruchamiania (Panel 2) z xfce uzywac engage. Zaistalowalem, uruchomilem, dziala. Niestety nie wiem jak sie to konfiguruje. Moze ktos mial juz z tym stycznosc. Narazie laduja sie ikony juz dzialajacych programow. Gdy klikne na jedna z nich nic sie nie dzieje, w konsoli zwraca tylko kod:
App got engage,app,opened from Get-E.org - Mozilla Firefox

Czy ktokolwiek moze mi pomoc ?

Lorenzo:
Pod prawym klawiszem myszy jest menu engage'a - można skonfigurować daną ikonę oraz skonfigurowac wygląd engage'a. Jest jeszcze engage-manager do dodawania/usuwania i edytowania ikon.

qpalzm:
Dziekuje za zainteresowanie.
Prawym przycieskiem probowalem. Niestety w konsoli otzymuje taki kod:
====
To find where this is occurring set a breakpoint
 for the function ewl_print_warning.
        This program is calling:

        ewl_callback_append();

        With the parameter:

        w

        being NULL. Please fix your program.
engage: symbol lookup error: engage: undefined symbol: ewl_menu_separator_new
===
zaznacze jeszcze ze engage odpalam w nastepujacy sposob:

engage -t /home/rafal/.e/apps/engage/ -b "#00000000" -B "#00000000" -G 1 -g 0  -m 1 -i 0 -I 0

engage'a instalowalem z paczki (v 0.0.9) a pozniej z zrodel: eet, evas, ecore, embryo, edje, ewl. Nastepnie z paczki brakujace biblioteki (enlightenment_efl-0.17.0).





Lorenzo:
> engage -t /home/rafal/.e/apps/engage/ -b "#00000000" -B "#00000000" -G 1 -g
 > 0  -m 1 -i 0 -I 0
 
Tutaj popełniasz błąd. Podajesz ścieszkę do katalogu z ustawieniami engage-module dla e17.
Engage swoje ustawienia trzyma w ~/.engage. Odpal bez parametru -t /home...

qpalzm:
nie rozumiem. parametr -t laduje styl (bez niego tez juz probowalem - bez roznicy). Nie mam takiego pliku ~/.engage (w slackwarze jest zawsze jakos inaczej - wina paczki) u mnie config (jak mniemam) to: ~/.e/apps/engage/config.eet. Niestety plik jest pusty.

Nie wiem czy dobrze sie rozumiemy. Chcialbym uzywac engage jako paska tak jak w Dream Linuksie:
http://jakilinux.org/linux/dreamlinux-bo-marzenia-sie-spelniaja
pytanie tylko jak (najlepiej bez instalacji e16)?
Zobacze jak wyglada config w tym DL.
Jesli jest Ci to pomocne moge zmiescic kilka screenow
Pozdrawim

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej