Nowe posty

Autor Wątek: Nowi moderatorzy: xavery, jezior i Maciek Rutecki  (Przeczytany 4126 razy)

Offline Arkadiusz Bednarczyk

  • Linux.pl
  • Administrator
  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 654
    • Zobacz profil
    • Linux.pl
Nowi moderatorzy: xavery, jezior i Maciek Rutecki
« dnia: 2007-01-24, 11:56:55 »
Cześć :)

Xis zgłosił propozycję nowych moderatorów:  xaverego, jeziora i Maćka Ruteckiego, według mnie  to dobry pomysł i aktywowałem im możliwość moderacji forum.

Oczywiście jeżeli, któryś z Was nie chce mieć tej opcji włączonej to proszę pisać :)

pozdrawiam
Arek B.
--
pozdrawiam
Arkadiusz Bednarczyk
email/jabber: arek@linux.pl

Offline Robert

  • Administrator
  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 2516
    • Zobacz profil
Nowi moderatorzy: xavery, jezior i Maciek Rutecki
« Odpowiedź #1 dnia: 2007-01-24, 12:21:48 »
2007-01-24 11:56:55 A.B. napisał:

 > Xis zgłosił propozycję nowych moderatorów:  xaverego, jeziora i Maćka Ruteckiego, według mnie
 > to dobry pomysł i aktywowałem im możliwość moderacji forum.

popieram
Zanim popełnisz grafomaństwo: 1 | 2 | 3
Baza RPM Jak szukać informacji

xavery

  • Gość
Nowi moderatorzy: xavery, jezior i Maciek Rutecki
« Odpowiedź #2 dnia: 2007-01-24, 16:05:48 »
> Xis zgłosił propozycję nowych moderatorów:  xaverego, jeziora i Maćka Ruteckiego, według mnie
 > to dobry pomysł i aktywowałem im możliwość moderacji forum.

Hm... czuje sie autentycznie zaskoczony i zaszczycony:) Zaskoczony i jednocześnie zakłopotany, bowiem nie ubiegałem sie o te funkcje a zostałem przez społeczność doceniony i za to jestem bardzo wdzięczny.

 > Oczywiście jeżeli, któryś z Was nie chce mieć tej opcji włączonej to proszę pisać :)

Nie uważam sie co prawda za linuksowego eksperta ani moja aktywność na Forum nie jest jakoś szczególnie imponująca ale spróbuję nie zawieść zaufania którym mnie obdarzono. Jeśli jednak społeczność uzna, ze sie nie nadaję do pełnienia tej odpowiedzialnej funkcji to proszę o bezapelacyjne zdegradowanie mnie do poziomu najzwyklejszego użytkownika:))

Maciek_Rutecki

  • Gość
Nowi moderatorzy: xavery, jezior i Maciek Rutecki
« Odpowiedź #3 dnia: 2007-01-24, 23:03:48 »
2007-01-24 11:56:55 A.B. napisał:

> Cześć :)
 >
 > Xis zgłosił propozycję nowych moderatorów:  xaverego, jeziora i Maćka Ruteckiego, według mnie
 > to dobry pomysł i aktywowałem im możliwość moderacji forum.
 >
 > Oczywiście jeżeli, któryś z Was nie chce mieć tej opcji włączonej to proszę pisać :)
 >
 > pozdrawiam
 > Arek B.


Ooo, trochę mnie to zaskoczyło jak zacząłem przeglądać posty, że nowe opcje mi się pojawiły. Nie mam nic przeciwko, ale liczcie się z tym, że jestem cięty na niepełnosprytnych.:-)

Dzięki.

--
Maciek

jezior

  • Gość
Nowi moderatorzy: xavery, jezior i Maciek Rutecki
« Odpowiedź #4 dnia: 2007-01-24, 23:29:21 »
2007-01-24 23:03:48 Maciek_Rutecki napisał:

> 2007-01-24 11:56:55 A.B. napisał:
 >
 > > Cześć :)
 >  >
 >  > Xis zgłosił propozycję nowych moderatorów:  xaverego, jeziora i Maćka Ruteckiego, według
 > mnie
 >  > to dobry pomysł i aktywowałem im możliwość moderacji forum.
 >  >
 >  > Oczywiście jeżeli, któryś z Was nie chce mieć tej opcji włączonej to proszę pisać :)

Wielcem zaszczycony powyzsza propozycja :)
Aczkolwiek jest maly problem. Gdyby nie Maciek Rutecki nawet bym nie wiedzial o moim awansie na forum.newbie.linux.pl. Z bardzo prostych przyczyn. Nie mam juz zadnego linuxa chyba ze 2 lata ( nawet 2.6.x nie zdazylem "pouzywac" ;) ). O czym zreszta informowalem na forum.

Bardzo mi milo, ale prosze o wycofanie mojej kandydatury :)
Oczywiscie pozdrawiam wszystkich uzywajacych linuxa.

May the OS be with U ;)

xis

  • Gość
Nowi moderatorzy: xavery, jezior i Maciek Rutecki
« Odpowiedź #5 dnia: 2007-01-25, 08:40:18 »
2007-01-24 23:29:21 jezior napisał:

 > Wielcem zaszczycony powyzsza propozycja :)
 > Aczkolwiek jest maly problem. Gdyby nie Maciek Rutecki nawet bym nie wiedzial o moim awansie na
 > forum.newbie.linux.pl. Z bardzo prostych przyczyn. Nie mam juz zadnego linuxa chyba ze 2 lata (
 > nawet 2.6.x nie zdazylem "pouzywac" ;) ). O czym zreszta informowalem na forum.
 >
 > Bardzo mi milo, ale prosze o wycofanie mojej kandydatury :)
 > Oczywiscie pozdrawiam wszystkich uzywajacych linuxa.
 >
 > May the OS be with U ;)

Szkoda, liczyłem, że pomoderowałbyś chociaż 'swoje' działy, wszak na tym forum nie chodzi tylko o Linuksa, ale często o GNU/Linuksa, a czasem nawet o GNU :)
No, ale pozostaje tylko uszanować Twoją decyzję i się z nią pogodzić.

Maciek: o to chodzi, żebyś był cięty ;) Niedługo pojawi się regulamin, który powstawał tu wspólnymi siły, więc będzie się na czym oprzeć.


jezior

  • Gość
Nowi moderatorzy: xavery, jezior i Maciek Rutecki
« Odpowiedź #6 dnia: 2007-01-25, 11:36:12 »
2007-01-25 08:40:18 xis napisał:

 > Szkoda, liczyłem, że pomoderowałbyś chociaż 'swoje' działy, wszak na tym forum nie chodzi tylko
 > o Linuksa, ale często o GNU/Linuksa, a czasem nawet o GNU :)
 > No, ale pozostaje tylko uszanować Twoją decyzję i się z nią pogodzić.

2139 postów... Troche sie naprodukowalem na tym forum ;)
Xis, za rzadko tu bywam, prawde mowiac w ogole... Jedno forum wystarczy a jest nim unixy.pl ;)

Ale dzieki za pamiec :)