Nowe posty

Autor Wątek: trzeszczący dźwięk w UT pod linuxa  (Przeczytany 2460 razy)

Rafael_edi

  • Gość
trzeszczący dźwięk w UT pod linuxa
« dnia: 2006-12-14, 12:41:18 »
zainstalowałem wczoraj  Unreal tournament 2000 na linuxa. wszystko chodzi ładnie poza dźwiękiem. Strasznie przycina, w szczególności gdy na ekranie panuje masakra. w spokojnych momentach już tak nie trzeszczy i słychac muzykę. Powiem jeszcze ze mam karte Ati i dzwiek normalnie w systemie chodzi bez przeszkód.

Rafael_edi

  • Gość
trzeszczący dźwięk w UT pod linuxa
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-12-19, 10:09:13 »
2006-12-14 12:41:18 Rafael_edi napisał:

> zainstalowałem wczoraj  Unreal tournament 2000 na linuxa. wszystko chodzi ładnie poza dźwiękiem.
 > Strasznie przycina, w szczególności gdy na ekranie panuje masakra. w spokojnych momentach już
 > tak nie trzeszczy i słychac muzykę. Powiem jeszcze ze mam karte Ati i dzwiek normalnie w
 > systemie chodzi bez przeszkód.
 dzwięk chodzi w miare dobrze przy rozdzielczości 640x480 ale tylko gdy gram offline - przez siec jak gram to dzwiek tnie sie strasznie. gdy ustawie wyższą rozdzielczośc to dzwiek sie tnie nawet offline. Powiem jeszcze ze mam karte Ati radeon x550 (mainnoard MSI k9n neo-f, zintegrowana karta dzwiekowa hda-intel) i w innych grach wszystko gra. znalazłem gdzieś na jakimś forum ze to wina sterowników ati ale odpowiedzi nie było jak to naprawic (wymiana na nvidia nie wchodzi w gre). czy da sie jakos naprawic ten problem by dalo sie normalnie grac z dzwiekiem w te grę pod linuxem? byłbym wdzięczny za odpowiedź.

aha czy na tym forum są ludzie którzy maja karte ati i nie maja problemów z ta grą??