Nowe posty

Autor Wątek: Jak zaktualizować AUROXA 9.3  (Przeczytany 1119 razy)

nowosielskitomasz1

  • Gość
Jak zaktualizować AUROXA 9.3
« dnia: 2006-12-11, 08:50:55 »
Witam mam auroxa 9.3 i kupiłem sobie wersję 11 ale kiedy wrzuciłem instalke uruchomiłem kompa ponownie i chciałem go zaktualizować wyskoczyło mi za mało miejsca na usr. teraz kupiłem sobie wersje 12, czy to znaczy za musze znowu na nowo wgrywać system i wszystko tracic czy jest jeszcze inna możliwość aktualizacji???

xis

  • Gość
Jak zaktualizować AUROXA 9.3
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-12-11, 12:09:52 »
2006-12-11 08:50:55 nowosielskitomasz1 napisał:

> Witam mam auroxa 9.3 i kupiłem sobie wersję 11 ale kiedy wrzuciłem instalke uruchomiłem kompa
 > ponownie i chciałem go zaktualizować wyskoczyło mi za mało miejsca na usr. teraz kupiłem sobie
 > wersje 12, czy to znaczy za musze znowu na nowo wgrywać system i wszystko tracic czy jest
 > jeszcze inna możliwość aktualizacji???

Na pełny dysk to i Salomon nie zapisze :)
Jeśli masz zapchany dysk, to nic dziwnego, że aktualizacja nie może się powieść - być może aktualizacja potrzebuje wolnego miejsca na swoje pliki robocze.
Czy katalog /usr znajduje się u Ciebie na osobnej partycji?
Jeśli tak - rozwiązaniem może być rozszerzenie jej, a jeśli nie, przeniesienie /usr na nową partycję (albo dysk) i domontowanie jej.

nowosielskitomasz1

  • Gość
Jak zaktualizować AUROXA 9.3
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-12-11, 13:49:05 »
>
 > Na pełny dysk to i Salomon nie zapisze :)
 > Jeśli masz zapchany dysk, to nic dziwnego, że aktualizacja nie może się powieść - być może
 > aktualizacja potrzebuje wolnego miejsca na swoje pliki robocze.
 > Czy katalog /usr znajduje się u Ciebie na osobnej partycji?
 > Jeśli tak - rozwiązaniem może być rozszerzenie jej, a jeśli nie, przeniesienie /usr na nową
 > partycję (albo dysk) i domontowanie jej.
 >
tak ale ja sam nie partycjinowałem dysku i chciałem przejść z 9.3 na 11 zaraz po zainstalowani nowego systemu, bo pierwszy mi padł więc chyba będę musiał sam dysk dzielic tylko jak to robie samemu to mi system wariuje i nie wiem jak to zrobić. ale w każdym razie dziękuje