Nowe posty

Autor Wątek: Mandrake Linux 10.1 jak otworzyc środowisko graficzne !!  (Przeczytany 1534 razy)

blagas_AD

  • Gość
witam

załączam kompa i loguje sie wszystko ok !!
potem żeby mie ikonki rozumiem że trzeba włączyć srodowisko graficzne wpisuje gdm,xdm,startX i nic przy gdm wyskakuje że nie ma takiego polecenia !! xdm - only root wants(czy cuś) start xdm !!
startx - cos tam wyskakuje ale nic nie rusza !!

Pomóżcie prosze szukam na google i nic dzisiaj zaczołem zabawe z linux-em bo jest darmowy a palkarze śmigają mi po wsi i kompy zbrali juz sąsiadom za płotem !!

Kaka

  • Gość
Mandrake Linux 10.1 jak otworzyc środowisko graficzne !!
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-12-10, 11:42:40 »
> załączam kompa i loguje sie wszystko ok !!
 > potem żeby mie ikonki rozumiem że trzeba włączyć srodowisko graficzne wpisuje gdm,xdm,startX i
 > nic przy gdm wyskakuje że nie ma takiego polecenia !! xdm - only root wants(czy cuś) start xdm
 > !!
 > startx - cos tam wyskakuje ale nic nie rusza !!

Podaj wszystko to co tam pisze a nie, że mówisz "czy cuś", to nam nic nie mówi!


 > Pomóżcie prosze szukam na google i nic dzisiaj zaczołem zabawe z linux-em bo jest darmowy a
 > palkarze śmigają mi po wsi i kompy zbrali juz sąsiadom za płotem !!

Eee, jak miałeś jakieś piraty etc. na kompie to i tak nasza szanowna policja do tego dojdzie :)
 

blagas_AD

  • Gość
Mandrake Linux 10.1 jak otworzyc środowisko graficzne !!
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-12-10, 12:38:40 »
jak wpisze startX bądź kde to wyskakuje tak :
Using vt 7
(EE) No devices detected

Fatal server eror:
no screens found

PS: po formacie zanakomitym programem ? nie pozostaje żaden ślad na kompie więc nic nie znajdą !! Policja jak wchodzi sprawdza kompa jak nie udowodnia że masz na kompie jakies nielegalne oprogramowanie to moga ci poprwaic wycieraczke przed domem i odejść !!

blagas_AD

  • Gość
Mandrake Linux 10.1 jak otworzyc środowisko graficzne !!
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-12-10, 20:26:51 »
ok Mandrake ruszył ale znowu problem z instalacją neo na spedtouch-u wszystko wporzo stery zainstalowałem !! jest tak przy tworzeniu połączenia jest pierwsze że musze mieć jakiś microkod alcatela i mam go miec na dyskietce !!

xis

  • Gość
Mandrake Linux 10.1 jak otworzyc środowisko graficzne !!
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-12-10, 21:07:30 »
2006-12-10 20:26:51 blagas_AD napisał:

> ok Mandrake ruszył

To może byś się tak podzielił swoją wiedzą z innymi użytkownikami, którzy być może będą mieli ten sam problem?

 > ale znowu problem z instalacją neo na spedtouch-u wszystko wporzo stery
 > zainstalowałem !! jest tak przy tworzeniu połączenia jest pierwsze że musze mieć jakiś microkod
 > alcatela i mam go miec na dyskietce !!

To przeszukaj forum (znajdziesz rozwiązanie problemu), a tego wątku nie psuj, bo jest o czym innym.