Nowe posty

Autor Wątek: Strasznie wolno  (Przeczytany 3338 razy)

  • Gość
Strasznie wolno
« dnia: 2006-11-18, 22:00:58 »
mam jedno pytanko... mam plik który mogę w konsoli odpalić przez sh, a czy mogę to zrobić "normalnie" w sensie bez konsoli?
bo to jest gra jakaś i jak odpalam przez konsole to średnio mam 1 klatke na 3 sec !:O więc może jak "normalnie" odpalę to będzie działać... chyba, że to wina czegoś innego? mój komp to Pentium 3.0 Ghz, 512 DDR, graf. X700

opioom

  • Gość
Strasznie wolno
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-11-18, 23:21:34 »
Czy możesz mi i innym forumnowiczom wytłumaczyć dlaczego zakładasz 2 takie same wątki??? Robisz z tego forum śmietnik...

  • Gość
Strasznie wolno
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-11-18, 23:28:06 »
2006-11-18 23:21:34 opioom napisał:

> Czy możesz mi i innym forumnowiczom wytłumaczyć dlaczego zakładasz 2 takie same wątki??? Robisz
 > z tego forum śmietnik...
Nie jest to samo pytanie bo w tym dałem to "mam jedno pytanko... mam plik który mogę w konsoli odpalić przez sh, a czy mogę to zrobić "normalnie" w sensie bez konsoli? " jak główne pytanie.

Kaka

  • Gość
Strasznie wolno
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-11-19, 10:08:12 »
> Nie jest to samo pytanie bo w tym dałem to "mam jedno pytanko... mam plik który mogę w
 > konsoli odpalić przez sh, a czy mogę to zrobić "normalnie" w sensie bez konsoli?
 > " jak główne pytanie.

Robisz śmietnik i tyle. Po co dwa tematy? Nie lepiej było by wszystko opisać w jednym? Zastanów się zawsze 3 razy za nim coś zrobisz!



???pozdrawiam