Nowe posty

Autor Wątek: Mysz w Mandriva 2007 ;/  (Przeczytany 1204 razy)

pnowyy

  • Gość
Mysz w Mandriva 2007 ;/
« dnia: 2006-11-11, 13:30:43 »
Instalował ktos Mandrive 2007 zdobyta razem z czasopisem Easy Linux? Instaluje sie pięknie ale po 1-wszym odpaleniu wogole nie dziala myszka. Macie jakies pomysly co zrobic? Pozdrawiam

  • Gość
Mysz w Mandriva 2007 ;/
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-11-11, 19:05:39 »
2006-11-11 13:30:43 pnowyy napisał:

> Instalował ktos Mandrive 2007 zdobyta razem z czasopisem Easy Linux? Instaluje sie pięknie ale
 > po 1-wszym odpaleniu wogole nie dziala myszka. Macie jakies pomysly co zrobic? Pozdrawiam
Miałem ten sam problem, zresztą jeden z wielu. W moim przypadku pomogło w trakcie instalacji, w  konfiguracji, w zakładce mysz zignorowanie domyslnego ustawienia proponowanego przez instalator, a wybranie opcji odpowiadającej ściśle twojej myszy. U mnie to było: uniwersalna mysz z kołkiem na PS2. Dopiero zadziałalo. Po trzeciej czy czwartej instalacji. Co ciekawe podczas instalacji myszka śmiga bez żadnych problemów.

pnowyy

  • Gość
Mysz w Mandriva 2007 ;/
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-11-11, 21:00:11 »
 > Miałem ten sam problem, zresztą jeden z wielu. W moim przypadku pomogło w trakcie instalacji, w
 >  konfiguracji, w zakładce mysz zignorowanie domyslnego ustawienia proponowanego przez
 > instalator, a wybranie opcji odpowiadającej ściśle twojej myszy. U mnie to było: uniwersalna
 > mysz z kołkiem na PS2. Dopiero zadziałalo. Po trzeciej czy czwartej instalacji. Co ciekawe
 > podczas instalacji myszka śmiga bez żadnych problemów.
 
OK dzieki spobuje jeszcze raz zainstalowac, w sumie zrobilem to samo tylko ze ja mam mysz na USB.ustawilem ja jako mysz 3-klawiszowa z kolkiem na USB i tez byla kicha ;/. A jest mozliwosc juz po zainstalowaniu wejsc w tą konfiuguracje co jest w czsie instalowania i zmienic wersje myszy?

pnowyy

  • Gość
Mysz w Mandriva 2007 ;/
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-11-11, 22:47:22 »
Ok zainstalowalem jeszcze raz i ustawilem standardowa mysz z kolkiem PS2 i działa :D   o/
Dzieki !!!!!