Oprogramowanie > Przeglądarki internetowe

Shockwave firefox i linux

(1/3) > >>

d3ivo:
Witam

Mam mały problem z neostrada_ który polega na tym ze instalują ja na jądrze 2.4 to wszystko jest ok i dziala bezproblemową, problem sie pojawia wtedy gdy chcem zainstalowac neostare na jądrze z seri 2.6. Instalacja przebiega bezproblemowa (sterowniki z plytki od neostrada) lecz podczas uruchamiania  neo a dokladnie w momenie gdy powinno załadować  firmware\\'u do modemu wyskakuje mi komunikat zamias ok to \\"no\\". I nie mogę sie połączyć z internetem.Posiadam modem speedtouch 330
Z góry dziękuje za odpowiedz

d3ivo:
2005-05-16 01:17:48 max-100 napisał:

> Witam
 >
 > Mam mały problem z neostrada_ który polega na tym ze instalują ja na jądrze 2.4 to wszystko
 > jest ok i dziala bezproblemową, problem sie pojawia wtedy gdy chcem zainstalowac neostare na
 > jądrze z seri 2.6. Instalacja przebiega bezproblemowa (sterowniki z plytki od neostrada) lecz
 > podczas uruchamiania  neo a dokladnie w momenie gdy powinno załadować  firmware\\'u do modemu
 > wyskakuje mi komunikat zamias ok to \\"no\\". I nie mogę sie połączyć z
 > internetem.Posiadam modem speedtouch 330
 > Z góry dziękuje za odpowiedz



Szukalem szukalem az w koncu znalazem:

Nalezy edytowa plik neostrada_tp   (/etc/ppp/peers) a dokladnie zmienic linie by wygladala tak:

pty \\"/usr/local/sbin/pppoa3 -e 1 -v 1 -m 1 -c -vpi 0 -vci 35\\" i wszystko powinno byc ok

wojtynski:
Jak nie to www.neostrada.friko.pl

minxx:
2005-06-02 02:43:51 wojtynski napisał:

> Jak nie to www.neostrada.friko.pl


ewentualnie CAŁA INSTRUKCJA: http://minister.1x.com.pl  POLECAM!

marcin76:
czy jest jakas nadzieja na  Shockwave szukalem wszedzie i niestety nigdzie nie ma odpowiedzi :( mam male dziecko no i gra sobie ono na stronce cartonnetwork.pl zrobilem przesiadke na linuxa bo mi sie juz nudzilo odinstalowywanie dialerow i innego swinstwa ale tu wielka niespodzianka niestety nie ma mozliwosci grania na podanej stronce a to dyskwalifikuje calkowicie linuxa :(  bede wdzieczny za wszelka pomac
pozdrawiam
Marcin

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej