Nowe posty

Autor Wątek: Chrome vs Firefox – która przeglądarka internetowa jest lepsza  (Przeczytany 513 razy)

Offline podolsky

  • Nowy na forum
  • *
  • Wiadomości: 1
    • Zobacz profil
Dla mnie wybieram Chrome, ponieważ obsługuje Tłumacza Google, dzięki czemu z łatwością czytam w każdym języku
w przeglądarce Firefox dostęp do stron internetowych jest trochę szybszy niż w przeglądarce Chrome, ale nie jest to moja ulubiona przeglądarka internetowa
A ty? jaki jest twój wybór? i powiedz nam, dlaczego go wybrałeś

Offline robson75

  • Users
  • Prawie jak Guru
  • ****
  • Wiadomości: 430
    • Zobacz profil
Odp: Chrome vs Firefox – która przeglądarka internetowa jest lepsza
« Odpowiedź #1 dnia: 2024-05-15, 11:54:54 »
Dla mnie wybieram Chrome, ponieważ obsługuje Tłumacza Google, dzięki czemu z łatwością czytam w każdym języku
Tłumacz jest dostępny w FF https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/traduzir-paginas-web/?utm_source=addons.mozilla.org&utm_medium=referral&utm_content=search.

Jeżeli chodzi o wybór to zdecydowanie wybieram Firefox, ponieważ ma kilka przydatnych funkcji.
Arch Linux Xfce - 64Bit Linux User #621110

Offline overcq

  • Nowy na forum
  • *
  • Wiadomości: 36
    • Zobacz profil
    • ‛overcq’
Odp: Chrome vs Firefox – która przeglądarka internetowa jest lepsza
« Odpowiedź #2 dnia: 2024-05-15, 16:08:47 »
Używam Chromium, ale pewnie dlatego, że mam do niego napisane kilkanaście rozszerzeń. Jednak ta przeglądarka zawiera kilka uciążliwych błędów oraz od połowy czerwca straci obsługę “Manifest v2”, więc pewnie przesiądę się na Firefoksa, którego i tak mam zainstalowanego, i skonwertuję do niego te rozszerzenia, o ile się będzie dało.

Offline Ryzenek

  • Nowy na forum
  • *
  • Wiadomości: 6
    • Zobacz profil
Odp: Chrome vs Firefox – która przeglądarka internetowa jest lepsza
« Odpowiedź #3 dnia: 2024-06-05, 04:06:26 »
Chrome zdecydowanie jest lepszy a do stron z hasłami używam Edge
Linux - Zorin OS 17.1