Nowe posty

Autor Wątek: Problem z odinstalowaniem  (Przeczytany 774 razy)

Tom_007

  • Gość
Problem z odinstalowaniem
« dnia: 2006-11-04, 10:31:49 »
Witam, aktualnie mam Ubuntu i win xp ale linuxa chce odinstalowac. Wczesniej mialem mandrive oraz win i nie wiedziałem jak odinsalowac ta mandrive. Wszedłem w jakiś program zarządzajacy partycjami (chyba partition magic 10.0)i usunołem linuxową partycje. Jednak gdy zrestartowałem windowsa i pojawiło sie uruchamianie nadal wyskakiwało takie menu który system chce wybrac :( po tym zainstalowalem ubuntu i wyskakiwalo przy uruchamianiu menu ubuntu i moge wybrac albo ubuntu albo windowsa. Teraz chce usunac tego linuxa ale tak ze gdy wlacze komputer automatycznie włączy sie windows, pozdrawiam i za wszelka pomac z gory wielkie dzieki...

kmp

  • Gość
Problem z odinstalowaniem
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-11-04, 11:15:47 »
2006-11-04 10:31:49 Tom_007 napisał:

> Witam, aktualnie mam Ubuntu i win xp ale linuxa chce odinstalowac. Wczesniej mialem mandrive
 > oraz win i nie wiedziałem jak odinsalowac ta mandrive. Wszedłem w jakiś program zarządzajacy
 > partycjami (chyba partition magic 10.0)i usunołem linuxową partycje. Jednak gdy zrestartowałem
 > windowsa i pojawiło sie uruchamianie nadal wyskakiwało takie menu który system chce wybrac :(
 > po tym zainstalowalem ubuntu i wyskakiwalo przy uruchamianiu menu ubuntu i moge wybrac albo
 > ubuntu albo windowsa. Teraz chce usunac tego linuxa ale tak ze gdy wlacze komputer
 > automatycznie włączy sie windows, pozdrawiam i za wszelka pomac z gory wielkie dzieki...


fdisk /mbr