Nowe posty

Autor Wątek: xmms a dlugie tytuly i automatyczne dodawanie do kolejki  (Przeczytany 1709 razy)

cfirek

  • Gość
Witam, mam nadzieje ze temat nie zostal poruszony predzej (niestety nie doszukalem sie jego).. Tak wiec mam pytanie czy wie ktos moze jak ustawic w xmms, zeby pokazywane byly dluzsze tytuly ?? W winampie swego czasu byla taka opcja jak "use advanced title formatting when possible", ktora rozwiazywala problem, w xmms niestety nie wiem jak to ustawic. Druga sprawa jest automatyczne dodawanie do istniejacej playlisty po uruchomieniu mp3-ojki zamiast tworzeniu nowej.. Z gory dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam

de_laurent

  • Gość
xmms a dlugie tytuly i automatyczne dodawanie do kolejki
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-11-01, 00:13:17 »
> Tak wiec mam pytanie czy wie ktos moze jak ustawic w xmms, zeby pokazywane byly dluzsze tytuly
 > ?? W winampie swego czasu byla taka opcja jak "use advanced title formatting when
 > possible", ktora rozwiazywala problem, w xmms niestety nie wiem jak to ustawic.

Chodzi ci o pokazywanie tagow v2? Zdaje sie, ze bylo gdzies w opcjach pokazuj tagi v2...Xmms, to juz dosyc stary program, sproboj moze cos nowszego, np. Amarok?

Druga
 > sprawa jest automatyczne dodawanie do istniejacej playlisty po uruchomieniu mp3-ojki zamiast
 > tworzeniu nowej.. Z gory dziekuje za odpowiedz. Pozdrawiam

Mysle, ze chodzi tu o opcje xmms -q (queue - czyli dolaczania). Niestety nie mam pojecia gdzie w Gnome edytuje sie skojarzenia plikow... :(

cfirek

  • Gość
xmms a dlugie tytuly i automatyczne dodawanie do kolejki
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-11-01, 14:11:02 »
2006-11-01 00:13:17 de_laurent napisał:

 > Chodzi ci o pokazywanie tagow v2? Zdaje sie, ze bylo gdzies w opcjach pokazuj tagi v2...Xmms,
 > to juz dosyc stary program, sproboj moze cos nowszego, np. Amarok?
 >

Zainstalowalem Amaroka tak jak polecales i musze podziekowac :) Bardzo fajny programik, ale....tutaj jest to samo co w XMMS...nie wiem dokladnie jak mam to wytlumaczyc. W winampie gdy tagi byly dlugie to winamp przycinal nazwe na playliscie, dopiero po odznaczeniu tej opcji "use advanced title formatting when possible" pokazywal sie caly tytul.

http://www.master.pl/~hss80757/zrzutekranu.png

 > Mysle, ze chodzi tu o opcje xmms -q (queue - czyli dolaczania). Niestety nie mam pojecia gdzie
 > w Gnome edytuje sie skojarzenia plikow... :(

A moze ktos wie jak to zrobic do Amaroka ?? :]

Pzdr