Nowe posty

Autor Wątek: Wolny start  (Przeczytany 1013 razy)

fanatico

  • Gość
Wolny start
« dnia: 2006-10-23, 20:25:00 »
Witam:)
Mam problemik ze startem systemu  - konkretnie- mam 2 systemy - winshit xp i mandrake 10.1 community :)...na samym linux startował ładnie(tzn szybko) , ale terraz mi się spowolnił (nawet 3-4  min się odpala).
Wsumie to instalowałem prawie wszystko co było dostępne na płytach , ale na początku był gicior - teraz troche za wolono:)- samo działanie systemu jest wporządku !! Nie wiem czy to ta ilość pakietów??Dowiązania  na pulpicie chyba nie zajmują dużo miejsca??A może fakt że to tylko jedna partycja  i na niej wszystko się mieści???Może ktoś mnie uświadomić????Z góry dzięki !!
Distro Mandrake 10.1 Community - jajo 2.6.6.1-26mdk
Athlon Barton 2600 XP + , 512 DDR - 400 Mhz (w dualu) , GeForce 4 MX 420
(sprzęt chyba  raczej n ie jest zły).
Pozdro!!

TheUsh

  • Gość
Wolny start
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-10-23, 21:10:52 »
W trakcie gdy bedzie ci mandarake startowac kliknij esc o ile dobrze pamietam i pokaza ci sie szczegoly , powiedz na czym ci tak dlugo sie zatrzymuje start systemu to juz bedziemy o krok blizej rozwiazania problemu ;)

fanatico

  • Gość
Wolny start
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-10-24, 13:26:10 »
2006-10-23 21:10:52 ush napisał:

> W trakcie gdy bedzie ci mandarake startowac kliknij esc o ile dobrze pamietam i pokaza ci sie
 > szczegoly , powiedz na czym ci tak dlugo sie zatrzymuje start systemu to juz bedziemy o krok
 > blizej rozwiazania problemu ;)


hehe wsumie to masz racje:)
A więc staje mi :P na ppp0  - o ile się osientuję jest to moduł od modemu  , czy jakoś tak.Z tym czasem to trochę przesadziłem - nie ładuję mi się tak długo jak napisałem ale uważam że i tak za długo!Czy znasz może jakąś opcję przyspieszającą ładowanie tego modułu??
Tak przy okzaji to jestem dzieckiem neo - dosłownie xD - Neo 512 , modem - Sagem Fast 800 - stery do modemu  nie instalowane - tak jak zainstalowałem system tak do tej pory śmigam na tych sterownikach do neo.
pozdro
Dziękować!