Nowe posty

Autor Wątek: Instalacja Aurox - problem  (Przeczytany 1020 razy)

  • Gość
Instalacja Aurox - problem
« dnia: 2006-10-05, 13:37:50 »
Witam
Mam następujący problem podczas instalacji Aurox:
Właściwie to podczas przystąpienia do instalacji, jeszcze przed załadowaniem się anacondy zawisa mi wszystko i nie idzie dalej na następującej linii:


        fb0: VESA VGA frame buffer device


i nie wiem w czym rzecz :/ cóż może być nie tak.. Dodam,że instalowałem ostatnio Slackware na tym samym kompie i nie było tegoż problemu i jak teraz próbuje Slacka zapuścić to bez problemowo przechodzi przez ten punkt...
Wydaje mi się, że to jakiś problemik sprzętowy, jakiś konflikt, ale żadnego alertu, warninga nie wywala, przepinałem taśmy przy hdd i napędach.

Sprzęt to:
Grafika: radeon 9200
HDD: Maxtor 200GB ata
Napęd: Nagrywarka DVD Asus
Płyta główna: Asus P4V8X

Help?

eftep

  • Gość
Instalacja Aurox - problem
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-10-05, 16:54:36 »
2006-10-05 13:37:50 mrucek napisał:

> Witam
 > Mam następujący problem podczas instalacji Aurox:
 > Właściwie to podczas przystąpienia do instalacji, jeszcze przed załadowaniem się anacondy
 > zawisa mi wszystko i nie idzie dalej na następującej linii:
 >
 >
 >         fb0: VESA VGA frame buffer device

Nie ma instalacji w trybie self mode?
Spróbuj wymusić inną rozdzielczość.

http://newbie.linux.pl/?id=article&kategoria=4&show=205


Pozdro


  • Gość
Instalacja Aurox - problem
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-10-10, 13:10:52 »
NO i lipa :( poszło ładnie pięknie na safe mode, zainstalował się, ale nawet raz sie nie odpalił, zawisa na tej samej linii, rozumie,że teraz trzeba też odpalić go w safe mode,no ale wolałbym poznać przyczyne tego kłopotu, co by zapobiec w przyszłości, czy to wina sprzertowa?? Na slotach pci nic nie mam,kompletnie, tylko na agp grafika siedzi,radek 9200. Próbowałem przepiąć na monitor crt,bo instalowałem na lcd, z nadzieja może że w tym problem, lecz nadal to samo....
Anybody???
Z góry dzieki