Nowe posty

Autor Wątek: --POMOCY-- Jak zainstalować neostrade itp  (Przeczytany 1385 razy)

DaNg3RoUs

  • Gość
--POMOCY-- Jak zainstalować neostrade itp
« dnia: 2006-10-03, 21:25:52 »
Kupiłem sobie na allego "linux Mandriva 2006" jak to każdy po zainstalowaniu linuxa cieszyłem się jego estetyką i piękną oprawa graficzną:P Lecz schodki zaczeły się kiedy chciałem cokolwiek wgrać np. neostrade. Według instrukcji neostrady mam włżyć cd i włączyć instalacje z katogu "linux" ???? ... :/ Niemogłem tego strawić i poszdłem spać. Na drugi dzień wstałm i wziełem się za linuxa. Przewertowałem komendy dołączone do zestawu poczym co nieco kombinowałem, lecz nic nie wychodziło. W dniu trzecim złapała nie nerwica i czułem że mi główka się rozchodzi od tego je****go linuxa. Nic się nieda zainstalować ani jakiegokolwiek programu, niczego!!! Klikam w ikonke instalacyjną (jak w windowsie) i cisza ... myśle sobie nosz ku*** ma* Więc błagam o pomoc jak się instaluje programy w linuxie ??? Czy wszystko musze przez konsole robić ??? i o co chodzi z tym KDE ???

eftep

  • Gość
--POMOCY-- Jak zainstalować neostrade itp
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-10-03, 21:43:00 »
2006-10-03 21:25:52 DaNg3RoUs napisał:

> Kupiłem sobie na allego "linux Mandriva 2006" jak to każdy po zainstalowaniu linuxa
 > cieszyłem się jego estetyką i piękną oprawa graficzną:P Lecz schodki zaczeły się kiedy chciałem
 > cokolwiek wgrać np. neostrade. Według instrukcji neostrady mam włżyć cd i włączyć instalacje z
 > katogu "linux" ???? ... :/ Niemogłem tego strawić i poszdłem spać. Na drugi dzień
 > wstałm i wziełem się za linuxa. Przewertowałem komendy dołączone do zestawu poczym co nieco
 > kombinowałem, lecz nic nie wychodziło. W dniu trzecim złapała nie nerwica i czułem że mi główka
 > się rozchodzi od tego je****go linuxa. Nic się nieda zainstalować ani jakiegokolwiek programu,
 > niczego!!! Klikam w ikonke instalacyjną (jak w windowsie) i cisza ... myśle sobie nosz ku***
 > ma* Więc błagam o pomoc jak się instaluje programy w linuxie ??? Czy wszystko musze przez
 > konsole robić ??? i o co chodzi z tym KDE ???

Ikonke instalacyjną? setup.exe ? :)

kmp

  • Gość
--POMOCY-- Jak zainstalować neostrade itp
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-10-03, 21:53:21 »
2006-10-03 21:25:52 DaNg3RoUs napisał:

> Kupiłem sobie na allego "linux Mandriva 2006" jak to każdy po zainstalowaniu linuxa
 > cieszyłem się jego estetyką i piękną oprawa graficzną:P Lecz schodki zaczeły się kiedy chciałem
 > cokolwiek wgrać np. neostrade. Według instrukcji neostrady mam włżyć cd i włączyć instalacje z
 > katogu "linux" ???? ... :/ Niemogłem tego strawić i poszdłem spać. Na drugi dzień
 > wstałm i wziełem się za linuxa. Przewertowałem komendy dołączone do zestawu poczym co nieco
 > kombinowałem, lecz nic nie wychodziło. W dniu trzecim złapała nie nerwica i czułem że mi główka
 > się rozchodzi od tego je****go linuxa. Nic się nieda zainstalować ani jakiegokolwiek programu,
 > niczego!!! Klikam w ikonke instalacyjną (jak w windowsie) i cisza ... myśle sobie nosz ku***
 > ma* Więc błagam o pomoc jak się instaluje programy w linuxie ??? Czy wszystko musze przez
 > konsole robić ??? i o co chodzi z tym KDE ???


Trzeba bylo sobie kupic "w zestawie" troche wiedzy... A tak powaznie, to czego oczekiwales ? Ze bedzie identycznie jak w windowsie??? Poklikasz i po klopocie??? Wtedy ten system nazywalby sie tez windows......
Naucz sie zadawac pytania - http://rtfm.killfile.pl/  bo w swoim wywodzie nie podales nawet jaki masz modem... Jak juz bedziesz to wiedzial to zacznij od googli, bo instalacja neo na Mandrivie jest tam dokladnie opisana...


chmooreck

  • Gość
--POMOCY-- Jak zainstalować neostrade itp
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-10-03, 22:08:28 »
usiadz... uspokoj sie.. wyciagnaj sobie bro... zrob so bie kawe... i przeczytaj http://rtfm.killfile.pl

zapraszamy po wyciagnieciu wnioskow...