Nowe posty

Autor Wątek: Zaimplementowane NTFS  (Przeczytany 1492 razy)

format_c

  • Gość
Zaimplementowane NTFS
« dnia: 2006-09-23, 13:52:34 »
Witam !
Nie dawno czytałem w PCFormacie czy Komputer Świecie (nie pamiętam dokładnie), że stworzono właśnie zupełnie sprawny sterownik do NTFS. Czy jest to prawda i czy jest jakaś dystrybucja, która ma go w sobie zaimplementowanego ? Jako bardzo początkujący użytkownik linuxa chciał bym tak ważną rzecz mieć od razu podczas instalacji :)

Pozdrawiam !

Offline Robert

  • Administrator
  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 2516
    • Zobacz profil
Zaimplementowane NTFS
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-09-23, 14:10:57 »
2006-09-23 13:52:34 format_c napisał:

> Witam !
 > Nie dawno czytałem w PCFormacie czy Komputer Świecie (nie pamiętam dokładnie), że stworzono
 > właśnie zupełnie sprawny sterownik do NTFS. Czy jest to prawda i czy jest jakaś dystrybucja,
 > która ma go w sobie zaimplementowanego ? Jako bardzo początkujący użytkownik linuxa chciał bym
 > tak ważną rzecz mieć od razu podczas instalacji :)
 >
 > Pozdrawiam !

To poczytaj sobie jeszcze najnowszy Linux+, s. 70 - 73.

Póki co, sterownik trzeba instalować samemu, bo jest jeszcze w wersji beta i nie ma go w dystrybucjach, czyba, ze akurat w tej chwili ktoś go gdzieś tam dokłada.
Zanim popełnisz grafomaństwo: 1 | 2 | 3
Baza RPM Jak szukać informacji

format_c

  • Gość
Zaimplementowane NTFS
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-09-23, 15:15:36 »
2006-09-23 14:10:57 roca napisał:

> 2006-09-23 13:52:34 format_c napisał:
 >
 > > Witam !
 >  > Nie dawno czytałem w PCFormacie czy Komputer Świecie (nie pamiętam dokładnie), że
 > stworzono
 >  > właśnie zupełnie sprawny sterownik do NTFS. Czy jest to prawda i czy jest jakaś
 > dystrybucja,
 >  > która ma go w sobie zaimplementowanego ? Jako bardzo początkujący użytkownik linuxa
 > chciał bym
 >  > tak ważną rzecz mieć od razu podczas instalacji :)
 >  >
 >  > Pozdrawiam !
 >
 > To poczytaj sobie jeszcze najnowszy Linux+, s. 70 - 73.
 >
 > Póki co, sterownik trzeba instalować samemu, bo jest jeszcze w wersji beta i nie ma go w
 > dystrybucjach, czyba, ze akurat w tej chwili ktoś go gdzieś tam dokłada.
 >
Noga w gipsie a kiosk daleko więc chwilowo sobie daruje... Licze, że na linux.pl pojawi się stosowny news :)

Dzięki i pozdrawiam !

kmp

  • Gość
Zaimplementowane NTFS
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-09-23, 22:51:57 »
2006-09-23 13:52:34 format_c napisał:

> Witam !
 > Nie dawno czytałem w PCFormacie czy Komputer Świecie (nie pamiętam dokładnie), że stworzono
 > właśnie zupełnie sprawny sterownik do NTFS. Czy jest to prawda i czy jest jakaś dystrybucja,
 > która ma go w sobie zaimplementowanego ? Jako bardzo początkujący użytkownik linuxa chciał bym
 > tak ważną rzecz mieć od razu podczas instalacji :)
 >
 > Pozdrawiam !


http://cdlinux.pl/