Nowe posty

Autor Wątek: POMOC W INSTALACJI  (Przeczytany 3299 razy)

Offline Robert

  • Administrator
  • Guru
  • *****
  • Wiadomości: 2516
    • Zobacz profil
POMOC W INSTALACJI
« Odpowiedź #15 dnia: 2006-09-10, 23:59:22 »
Żeby wystartowała instalacja Łindołsa, jak i innych systemów, potrzebna jest do tego płyta bootowalna, tzn. nie wytarczy zwykłe kopiowanie plików z oryginalnej płyty.

Piszę to dlatego, ze już wielokrotnie miałem do czynienia z  "inteligentami", którym nie startowała płyta tylko dlatego, że nie była to płyta bootowalna.

Sprawdź, czy ktoś ci nie wsadził właśnie takiej ułomnej płyty.
Zanim popełnisz grafomaństwo: 1 | 2 | 3
Baza RPM Jak szukać informacji

mgrsonia

  • Gość
POMOC W INSTALACJI
« Odpowiedź #16 dnia: 2006-09-11, 22:54:50 »
Dzięki wszystkim za udzielone rady. Efekt jest taki ze oddałam tamtem komputer i kupiłam gdzie indziej TOSHIBĘ z oprogramowaniem Windows XP Home Edition i teraz wszystko jest tak jak być powinno. Wracając do tamtego komputera , to przed zwrotem go pracownik sklepu sprawdził wszyskie dostepne komputery i w każdym występował ten sam błąd. Dzięki za poświęcony czas i życzliwość. Pozdrawiam

kielek82

  • Gość
POMOC W INSTALACJI
« Odpowiedź #17 dnia: 2006-09-19, 21:57:10 »
2006-09-10 00:02:13 mgrsonia napisał:

> Mam komputer ACER TravelMate 2420 i potraffie go tylko włączyć. Po uruchomieniu przesuwa sie mam
 > jakis napisó niezrozumiałych dla mnie i pod koniec wyswietla sie root@,,,,, i jest miejsce na
 > wpisanie czegos .... akapit wczesniej pisze aby wpisac  less . GPL lub less /COPYRIGHT gdy
 > wpisze wyswietla sie licencja i tyle.....dodam ze wg wszytskich znanych mi danych ma to byc
 > linux ...prosze o pomoc