Nowe posty

Autor Wątek: JAVA - po dowiązaniu pluginu przeglądarka wyłącza się  (Przeczytany 3752 razy)

Isilbad

  • Gość
Używam firefoxa. Problem jak w temacie. Gdy zrobiłem dowiązanie pluginu poleceniem

ln /usr/java/j2re1.4.2_07/plugin/i386/ns610-gcc32/libjavaplugin_oji.so /programy/firefox/plugins

przeglądarka wyłącza się w momencie wchodzenia na stronę wymagającą obsługi JAVA. Proszę o jakąś radę.

Brix

  • Gość
JAVA - po dowiązaniu pluginu przeglądarka wyłącza się
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-09-26, 20:49:30 »
Hm. Pomijając, że ta java nie wydaje mi się zbyt nową wersją,  może zrób dowiązania wtyczek nie do katalogu, gdzie zainstalowałeś Firefoxa, ale do katalogu z jego ustawieniami? Czyli  /home/(użytkownik)/.mozilla/plugins? I najlepiej użyj np. MC, o wiele wygodniej robić dowiązania z filemanagera. Poza tym sprawdź, czy nie zrobił się jakiś bałagan z wtyczkami.

Isilbad

  • Gość
JAVA - po dowiązaniu pluginu przeglądarka wyłącza się
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-09-27, 00:16:17 »
Tą wersję javy wybrałem na podstawie artykułu z newbie o wtyczkach do firefoxa. Z resztą reszte też robiłem na podstawie tego artykułu. A co do lokalizacji o której napisałeś, to ja niestety takowej nie posiadam choć w folderze domowym stworzył się plik taki sam jak w folderze javy (ten do zlinkowania). Jeśli to robi jakąś różnicę to używam Red Hat 9.0

Pozdro

koktajl_molotowa

  • Gość
JAVA - po dowiązaniu pluginu przeglądarka wyłącza się
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-09-27, 23:28:57 »
2006-09-26 13:02:54 Isilbad napisał:

> Używam firefoxa. Problem jak w temacie. Gdy zrobiłem dowiązanie pluginu poleceniem
 >
 > ln /usr/java/j2re1.4.2_07/plugin/i386/ns610-gcc32/libjavaplugin_oji.so
 > /programy/firefox/plugins
 >
 > przeglądarka wyłącza się w momencie wchodzenia na stronę wymagającą obsługi JAVA. Proszę o
 > jakąś radę.
Zrób dowiązanie do wtyczki z katalogu /ns610