Nowe posty

Autor Wątek: instalacja multimediów suse 10.1-problem  (Przeczytany 1219 razy)

  • Gość
instalacja multimediów suse 10.1-problem
« dnia: 2006-09-04, 10:21:04 »
Witam,
Czy możecie polecić program mi jakiś fajny program
do prowadzenia Magazynu i wystawiania faktur VAT
do małej firemki najlepiej free.
Moje distro to Ubuntu.
Pozdrawiam
Grzegorz

gomath

  • Gość
instalacja multimediów suse 10.1-problem
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-09-04, 10:58:16 »

gery_gery

  • Gość
instalacja multimediów suse 10.1-problem
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-09-04, 00:10:46 »
Reinstalowałem suse i przy nowej instalacji oczywiście fomatowanie partycji poszło też.Musiałem od nowa instalować wszystko co trzeba do multimediów a korzystałem z artykułu z susek.info do wersji10.0 ale porzednio prawie wszystko mogłem zainstalować i chodziło,pomijając to,że napęd się zawieszał.Odtwarzało mp3,Cd,Divix,,DVD nie dało rady.Ale teraz nic nie chce się zainstalować.
Przy insatlacji wszystkich opisanych pakietów za każdym razem pojawia się komunikat:
TRANSACTION IS ALREADY IN PROGRESS
O co chodzi czyżby były już zainstalowane?Ale sprawdzałem w Yast nie ma tych pakietów,tylko 3 z nich są: xine-lib,speex,libtheora i nic więcej.Pomocy

gery_gery

  • Gość
instalacja multimediów suse 10.1-problem
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-09-07, 10:24:51 »
Problemem najprawdopodobniej był Yast i jego nie poprawne działanie.Zaktualizowałem go i po raz kolejny spróbowałem.Pomimo tego,że chyba jeszcze 3 razy wywaliło mi ten komunikat przy instalce rpm'ów,ale reszta poszła dobrze.Z efektów tego można być zadowolonym jest wszystko,mp3,Divix no i DVD gra.Nie zaobserwowałem jeszcze zawiechy napędu.
Po reinstalacji OS nie aktualizowałem systemu(wedle rady) i chyba dobrze,bo teraz wszystko chodzi.
Pozdro