Nowe posty

Autor Wątek: Suse+Aurox+WinXP na dysku SATA  (Przeczytany 1425 razy)

wolf spider

  • Gość
Suse+Aurox+WinXP na dysku SATA
« dnia: 2006-08-22, 21:15:11 »
Witam.Czy ktoś mi może powiedzieć  jak zmieniać seryjnie nazwy plików,niepomaga zaznaczenie wszystkich zdjęc i wciśniecie F2.

jk33

  • Gość
Suse+Aurox+WinXP na dysku SATA
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-08-22, 22:16:10 »
2006-08-22 21:15:11 wolf spider napisał:

> Witam.Czy ktoś mi może powiedzieć  jak zmieniać seryjnie nazwy plików,niepomaga zaznaczenie
 > wszystkich zdjęc i wciśniecie F2.
 >

Może takie coś: http://www.krename.net/

A jak nie to poszukaj, na pewno gdzieś
znajdziesz gotowe skrypty.

opioom

  • Gość
Suse+Aurox+WinXP na dysku SATA
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-08-23, 09:09:26 »
Krusader. Sam poprosi o doinstalowanie krename. Krename posiada kreator zmiany nazw więc jest wyjątkowo banalny w obsłudze...
Pzdr.

  • Gość
Suse+Aurox+WinXP na dysku SATA
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-08-22, 20:07:18 »
Pytanie:
Jak to zrobic, aby ustawic boot menagera SUSE, z ,menagera Auroxa, a przy okazji moc wybrac wszystkie opcje?

Win jest na sda1, SWAP na sda8, SUSE na sda9, Aurox na sda10.

Prosiłbym o instrukcje łaptologiczną:P czyli co jak i po kolei:) - po szynach:P

Jak wiadomo GRUB ma problem z dyskami SATA, przynajmniej u mnie nie działczy tak jak należy, kiedy go odpalam z płyty SUSE. Nie wiem co i jak teraz począc:P Help:D

RSWP!!!

  • Gość
Suse+Aurox+WinXP na dysku SATA
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-08-23, 01:52:43 »
2006-08-22 20:07:18 Diachi napisał:

> Pytanie:
 > Jak to zrobic, aby ustawic boot menagera SUSE, z ,menagera Auroxa, a przy okazji moc wybrac
 > wszystkie opcje?
 >
 > Win jest na sda1, SWAP na sda8, SUSE na sda9, Aurox na sda10.
 >
 > Prosiłbym o instrukcje łaptologiczną:P czyli co jak i po kolei:) - po szynach:P
 >
 > Jak wiadomo GRUB ma problem z dyskami SATA, przynajmniej u mnie nie działczy tak jak należy,
 > kiedy go odpalam z płyty SUSE. Nie wiem co i jak teraz począc:P Help:D
 >
 > RSWP!!!
 >

Dobra - działa, nie wiem co zrobiłem, ale zmusiłem to coś do działania. Fakt, jakimś cudem windos pozmieniał literki partycjim ale i to zrobione:) Macie jakieś propozycje jak to można zrobić porządnie? Trzeba to chyba zrobić, aby potomni problemów nie mieli.