Nowe posty

Autor Wątek: tvtime i Naruszenie ochrony pamięci  (Przeczytany 1879 razy)

  • Gość
tvtime i Naruszenie ochrony pamięci
« dnia: 2006-08-22, 20:07:18 »
Pytanie:
Jak to zrobic, aby ustawic boot menagera SUSE, z ,menagera Auroxa, a przy okazji moc wybrac wszystkie opcje?

Win jest na sda1, SWAP na sda8, SUSE na sda9, Aurox na sda10.

Prosiłbym o instrukcje łaptologiczną:P czyli co jak i po kolei:) - po szynach:P

Jak wiadomo GRUB ma problem z dyskami SATA, przynajmniej u mnie nie działczy tak jak należy, kiedy go odpalam z płyty SUSE. Nie wiem co i jak teraz począc:P Help:D

RSWP!!!

  • Gość
tvtime i Naruszenie ochrony pamięci
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-08-23, 01:52:43 »
2006-08-22 20:07:18 Diachi napisał:

> Pytanie:
 > Jak to zrobic, aby ustawic boot menagera SUSE, z ,menagera Auroxa, a przy okazji moc wybrac
 > wszystkie opcje?
 >
 > Win jest na sda1, SWAP na sda8, SUSE na sda9, Aurox na sda10.
 >
 > Prosiłbym o instrukcje łaptologiczną:P czyli co jak i po kolei:) - po szynach:P
 >
 > Jak wiadomo GRUB ma problem z dyskami SATA, przynajmniej u mnie nie działczy tak jak należy,
 > kiedy go odpalam z płyty SUSE. Nie wiem co i jak teraz począc:P Help:D
 >
 > RSWP!!!
 >

Dobra - działa, nie wiem co zrobiłem, ale zmusiłem to coś do działania. Fakt, jakimś cudem windos pozmieniał literki partycjim ale i to zrobione:) Macie jakieś propozycje jak to można zrobić porządnie? Trzeba to chyba zrobić, aby potomni problemów nie mieli.

NEQU

  • Gość
tvtime i Naruszenie ochrony pamięci
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-08-22, 19:32:22 »
Witam. Tvtime uzywałem juz od dawna, ale kiedy w wolnej chwili zaczołem sie bawic w ustawieniach znalazłem takie rózne efekty .. negatyw itp. a po kliknieciu na "mirror" tvtime sie wyłaczył. Próbujac go ponowanie odpalic w konsoli pokazało mi sie

Running tvtime 0.99.
Reading configuration from /etc/tvtime/tvtime.xml
Reading configuration from /home/konrad/.tvtime/tvtime.xml
Naruszenie ochrony pamięci

Próbowałem juz reinstal ale nadal nic. Czy ktos mógłby mi pomoc ? Bede naprawde bardzo wdzieczny bo tvtime to mój jedyny odtwarzacz tv (a moze jest jakis inny równie dobry ? Chociaz niechetnie bo do tvtime juz sie baardzo przyzwyczaiłem). Pozdrawiam nequ

kmp

  • Gość
tvtime i Naruszenie ochrony pamięci
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-08-22, 19:43:16 »
2006-08-22 19:32:22 NEQU napisał:

> Witam. Tvtime uzywałem juz od dawna, ale kiedy w wolnej chwili zaczołem sie bawic w ustawieniach
 > znalazłem takie rózne efekty .. negatyw itp. a po kliknieciu na "mirror" tvtime sie
 > wyłaczył. Próbujac go ponowanie odpalic w konsoli pokazało mi sie
 >
 > Running tvtime 0.99.
 > Reading configuration from /etc/tvtime/tvtime.xml
 > Reading configuration from /home/konrad/.tvtime/tvtime.xml
 > Naruszenie ochrony pamięci
 >
 > Próbowałem juz reinstal ale nadal nic. Czy ktos mógłby mi pomoc ? Bede naprawde bardzo
 > wdzieczny bo tvtime to mój jedyny odtwarzacz tv (a moze jest jakis inny równie dobry ? Chociaz
 > niechetnie bo do tvtime juz sie baardzo przyzwyczaiłem). Pozdrawiam nequ

Zdeinstaluj, usun oba pliki tvtime.xml (najlepiej katalogi rowniez) i zainstaluj ponownie.


NEQU

  • Gość
tvtime i Naruszenie ochrony pamięci
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-08-22, 19:56:52 »
dziekiii baardzo :) nie dosc ze odpowiec super szybka to jeszcze bardzo dobra :) DZIEKI

chmooreck

  • Gość
tvtime i Naruszenie ochrony pamięci
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-08-22, 21:25:21 »
ech... a wystarczylo w ~/.tvtime/tvtime.xml zmienic opcje MirrorInput na 0...