Nowe posty

Autor Wątek: kłopoty z neostradą  (Przeczytany 2252 razy)

neon2991

  • Gość
kłopoty z neostradą
« dnia: 2006-08-13, 16:27:01 »
Aktualnie korzystam z Gnome i nie chce się \\'\\'przesiadać\\'\\' na KDE ale potrzebuje jednej opcji która jest dostępna w KDE. Mianowicie bardzo, ale to bardzo przydaje mi się \\'\\'Widok rozmiaru pliku\\'\\'. To jest dostępne tylko w KDE a czy można coś zrobić żeby było dostępne też w gnome? Pytam się o to bo nie chce się przenosić na KDE a ten widok plików jest potrzebny mi!

Prosze o Pomoc!

Z góry dzięki!






piotr_z73

  • Gość
kłopoty z neostradą
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-08-12, 23:10:47 »
witam wszystkich
zainstalowałem sobie linuxa choć mówili ze instalacja jest ok mam mały problem a mianowicie gdu odpalam madrive pasek idzie i zachwile staje jak daje ESC to pokazuje że wszystkie elementy ok tylko na samym końcu pisze ze brakuje jakiegos pliku czy coś tam i że niemorze znalesć " PPPo" mysle że to problem z neostradą bo uzywam tego łącza i co najważniejsze niechce się system odpalić
Prosze o pomoc będe wdzięczny.

Offline

  • Users
  • Prawie jak Guru
  • ****
  • Wiadomości: 432
    • Zobacz profil
kłopoty z neostradą
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-08-13, 02:53:50 »
Po pierwsze:
nie rób tylu błędów: nie linuxa tylko linuksa, nie zachwilę tylko za chwilę, nie pisze tylko jest napisane, nie niemorze, tylko nie może, nie niechce tylko nie chce. Domyślam się że to przez roztargnienie, więc tym razem Ci odpuszczamy, ale na przyszłośc przynajmniej raz przeczytaj uważnie swoje "wypociny", czy nie ma tam rażących błędów, bo nikt Ci nie odpowie.
Po drugie: Więcej szczegółów- jaka (która) mandriva. Twoje przypuszczenie dot. neo może być słuszne, ale zdaje się że w mandrivie gdzieś przy początku ładowania wyświetla się wyraźny, lekko odznaczony od reszty komunikat w stylu "naciśnij aby przejść do trybu interaktywnego. Spróbuj go wykorzystać, aby ominąć włączanie ppp0. Jeśli się uda, to wiesz: Mandriva Control Center i wyłączenie włączania przy starcie, ew. wywalenie tymczasowe z listy urządzeń (lub odepnij modem od kompa na czas ładowania -może ominie i przejdzie :) ). Jeśli nie zadziała, usuń to urządzenie przy pomocy update'u z płyty instalacyjnej mandrivy (Powinno być w jednym z końcowych etapów). Dalej poszukaj opisu problemu dla twojego modemu neo, ściągnij stery i działaj.
Mam nadzieję że choć trochę pomogłem, a przynajmniej pozwoliłem wykreślić złe drogi rozwiązania :).
Pozdro.

kmp

  • Gość
kłopoty z neostradą
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-08-13, 03:21:33 »
2006-08-13 02:53:50 scool napisał:

> Po pierwsze:
 > nie rób tylu błędów: nie linuxa tylko linuksa, nie zachwilę tylko za chwilę, nie pisze tylko
 > jest napisane, nie niemorze, tylko nie może, nie niechce tylko nie chce. .....


Z tym linuKSem to chyba bym podyskutowal.....  ;)


--
kmp

olekc

  • Gość
kłopoty z neostradą
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-10-16, 20:00:26 »
2006-08-13 03:21:33 kmp napisał:

 > Z tym linuKSem to chyba bym podyskutowal.....  ;)

 A o czym tu dyskutować Linux, Linuksie, Linuksowi, Linuksowy.

Olek