Oprogramowanie > Multimedia

Grafika Mplayer

<< < (3/3)

Maciek_Rutecki:
2005-05-20 16:45:23 Piotrek1981 napisał:


 > wiec tak. Przywalilem mu jeszcze raz ./configure -- enable-gui. Wszystko szlo pieknie do
 > linijki :
 > Error : The GUI requires GTK devel packages (wich were not found)
 > -cokolwiek to oznacza. I co teraz?
 >

Witam

Nie dowiem sie pewnie jaka masz dystrybucje, jesli Mdk, to brakuje ci libgtk+1.x-devel. Wskazuje na to komunikat. Polecam jednak przeczytanie artykulow na tej stronie, bedzie prosciej, bo za chwile padnie pytanie o polskie literki w napisach do filmow...

Ponadto zainteresuj sie innymi opcjami "./configure" jesli chcesz miec program w jezyku polskim.

--
Maciek

Piotrek1981:
2005-05-20 17:13:19 Maciek_Rutecki napisał:


 >
 > Witam
 >
 > Nie dowiem sie pewnie jaka masz dystrybucje, jesli Mdk, to brakuje ci libgtk+1.x-devel.
 > Wskazuje na to komunikat. Polecam jednak przeczytanie artykulow na tej stronie, bedzie
 > prosciej, bo za chwile padnie pytanie o polskie literki w napisach do filmow...
 >
 > Ponadto zainteresuj sie innymi opcjami "./configure" jesli chcesz miec program w
 > jezyku polskim.
 >
 > --
 > Maciek

Rzeczywiscie mam mandrive 2005le. Jak zdobyć takie to cos co napisales?jezeli wystarczy wpisac to w wyszukiwarce to co oznacza symbol x? Co do polskich liter to mam to juz mysle opanowane i przygotowane :) Aha. Czy moja dystrybucja jest dobra czy sa moze lepsze rownie przyjazne w obsludze?np suse ? i dont know.

Maciek_Rutecki:
2005-05-20 17:45:30 Piotrek1981 napisał:

 > Rzeczywiscie mam mandrive 2005le. Jak zdobyć takie to cos co napisales?jezeli wystarczy wpisac
 > to w wyszukiwarce to co oznacza symbol x? Co do polskich liter to mam to juz mysle opanowane i
 > przygotowane :) Aha. Czy moja dystrybucja jest dobra czy sa moze lepsze rownie przyjazne w
 > obsludze?np suse ? i dont know.
 >

Witam

Poszukiwany pakiet to libgtk+1.2-devel. byc moze nie 1.2 tylko 1.0 (nie pamietam). Na 99% masz na plytce instalacyjnej->Centrium Sterowania->Instalacja pakietow.

Mdk (czy juz teraz mandriva) jest przyjazna, jednak przyjrzyj sie uwaznie narzedziom graficznym dostarczanym z systemem, ulatwia zycie.

--
Maciek

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej