Nowe posty

Autor Wątek: Problem z dzwiekiem. przezemnie.  (Przeczytany 1953 razy)

neon2991

  • Gość
Problem z dzwiekiem. przezemnie.
« dnia: 2006-07-29, 15:28:42 »
niedawno pisalem na tym forum o problemie z uruchomieniem trybu graficznego na debianie....teraz jest juz ok...ale mam inny klopot

nie wiem co mam dalej robic....zainstalowalem debiana, skonfigurowalem tryb graficzny, zainstalowalem mozille............i nie wiem co dalej mam robic? :(

jestem dopiero poczatkujacym w debianie i nie wiem co mam zainstalowac - jakie pakiety, programy itp.  bo na razie to \\'\\'stoje\\'\\' w miejscu - oprocz mozilli nie mam zadnych programow bo nie wiem jak je zainstalowac...

moze znacie jakas tronke gdzie pisze co mam po koleji instalowac itp.


z gory dzieki !


de_laurent

  • Gość
Problem z dzwiekiem. przezemnie.
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-07-29, 15:52:03 »
Poczytaj o tym jak sie uzywa apt-get (apt-cache) i dpkg lub ezeli estes klikaczem to adept, synaptic, itd... Jezeli jestes masochista, to o dselect ;P

Ja uzywam Ubuntu, ktory wlasciwie bazuje na Damianie, wiec powinno to wygladac _podobnie_ u ciebie: http://ubuntuguide.org/wiki/Ubuntu_dapper_pl

neon2991

  • Gość
Problem z dzwiekiem. przezemnie.
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-07-29, 20:17:18 »
dzieki!

wiem teraz od czego zaczac........:D


pozdro

nrsone

  • Gość
Problem z dzwiekiem. przezemnie.
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-07-29, 10:59:38 »
Mam Suse10.0 Kde.
Próbowałem konfigurować Mplayera i jego wtyczki ale chyba wyciąłem wszystkie pliki z katalogu /usr/lib/win32 zostaly tylko te z mPlayera. Proszę o pomoc jestem początkujący. Jak je odzyskać? Albo jak je doinstalować? Z Góry dziekuje.

greg000

  • Gość
Problem z dzwiekiem. przezemnie.
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-07-29, 11:27:08 »
Jezeli to byl rpm i instalowales to przez Yast to zainstaluj je ponownie (ewent. odinstaluj i zainstaluj ponownie).

A tak na marginesie to napisz dokladniej co to za problem z tym dzwiekiem.

nrsone

  • Gość
Problem z dzwiekiem. przezemnie.
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-07-29, 11:48:20 »
2006-07-29 11:27:08 greg000 napisał:

> Jezeli to byl rpm i instalowales to przez Yast to zainstaluj je ponownie (ewent. odinstaluj i
 > zainstaluj ponownie).
 >
 > A tak na marginesie to napisz dokladniej co to za problem z tym dzwiekiem.

wogole dzwieki nie dzialaja. amaroK tez sie nie wlacza. To byly pliki systemowe chialem do nich dorzucic te z mplayera ale sa same z mplayera a tamte przepadly.