Nowe posty

Autor Wątek: Livebox Tp  (Przeczytany 1568 razy)

TexPac

  • Gość
Livebox Tp
« dnia: 2006-06-21, 21:17:03 »
Witajcie. Mam problem z rozdzielczością. Ta która jest obecnie nie odpowiada mi gdyż wszystko jest za duże :/ Mam Mandrake 10 i KDE 3.2

Wchodziłem w KONFIGURACJA PULPITU jednak nic nie znalazłem co pozwoliłoby mi na zmiane rozdzielczości! :( Bardzo proszę Was o pomoc! :)

yetio

  • Gość
Livebox Tp
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-06-23, 22:17:35 »
A wiec zrob tak.
Wyedytuj sobie plik xorg.conf, znajduje sie on w /etc/X11/
Znajdz sobie linijke:
Section \\"Screen\\"
potem:
SubSection \\"Display\\"
tam powinienes miec:
Modes: \\"twoja rozdzielczosc\\" - wpisz tam np 1024x768

Reboot PC i powinno dzialac.
Pozdrawiam.

tediu

  • Gość
Livebox Tp
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-06-21, 13:44:51 »
Witam

Na komputerze z windows xp zainstalowałem sobie livebox i internet ładnie działa. Chce teraz na drugim komputerze mieć neo ale za pomocą wifi. Dlatego mam pytanie jak zainstalować i skonfigurować usb wifi adapter dołączony do zestawu instalacyjnego livebox?

monksmaster

  • Gość
Livebox Tp
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-07-06, 15:36:43 »
2006-06-21 13:44:51 tediu napisał:

> Witam
 >
 > Na komputerze z windows xp zainstalowałem sobie livebox i internet ładnie działa. Chce teraz na
 > drugim komputerze mieć neo ale za pomocą wifi. Dlatego mam pytanie jak zainstalować i
 > skonfigurować usb wifi adapter dołączony do zestawu instalacyjnego livebox?

Tak jak kazdy inny adapter wi-fi , przedewszystkim dowiedz sie co to za adapter (firma, chipset), pozniej poszukaj odpowiednich sterownikow pod twoj chipset (moze byc ciezko jezeli sa to jakies windowsowe shity :-) )

Przy takim pytaniu ciezko odrazu odpowiedziec co i jak zrobic, dlatego musisz uzyskac jak najwiecej info o danym sprzecie a pozniej pytac :-)

pozdro