Nowe posty

Autor Wątek: mam Crash kernela z powodu bledu w module intel-agp  (Przeczytany 2438 razy)

magran

  • Gość
mam Crash kernela z powodu bledu w module intel-agp
« dnia: 2006-05-18, 14:57:43 »
Witam
W zasadzie tytuł opisuje mój problem. Odnotowuję nieistniejące w systemie nazwy użytkowników w logach serwera www, są to strony ogólniedostępne, nie wymagające autoryzacji. Czy ktoś się z tym spotkał i wie o co może chodzić?
pozdrawiam
Marek

networkdemon

  • Gość
mam Crash kernela z powodu bledu w module intel-agp
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-05-18, 23:50:08 »
2006-05-18 14:57:43 magran napisał:

> Witam
 > W zasadzie tytuł opisuje mój problem. Odnotowuję nieistniejące w systemie nazwy użytkowników w
 > logach serwera www, są to strony ogólniedostępne, nie wymagające autoryzacji. Czy ktoś się z
 > tym spotkał i wie o co może chodzić?
 > pozdrawiam
 > Marek

Sprawdz po raz kolejny, czy napewno nie masz zadnej autoryzacji poprzez www. Jesli nie to nie masz sie co zbytnio przejmowac.

networkdemon

  • Gość
mam Crash kernela z powodu bledu w module intel-agp
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-05-18, 23:53:10 »
2006-05-18 23:50:08 networkdemon napisał:

> 2006-05-18 14:57:43 magran napisał:
 >
 > > Witam
 >  > W zasadzie tytuł opisuje mój problem. Odnotowuję nieistniejące w systemie nazwy
 > użytkowników w
 >  > logach serwera www, są to strony ogólniedostępne, nie wymagające autoryzacji. Czy ktoś
 > się z
 >  > tym spotkał i wie o co może chodzić?
 >  > pozdrawiam
 >  > Marek
 >
 > Sprawdz po raz kolejny, czy napewno nie masz zadnej autoryzacji poprzez www. Jesli nie to nie
 > masz sie co zbytnio przejmowac.

Zapomnialem dopisac, ze serwery bez autoryzacji nie budza wielkiego zainteresowania crackerow, poniewaz crackerzy zbytnio nie moga uzyskac wiekszych uprawnien niz przy normalnej pracy.

magran

  • Gość
mam Crash kernela z powodu bledu w module intel-agp
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-05-19, 14:12:39 »
dzięki za odpowiedź :-)

 >  > Sprawdz po raz kolejny, czy napewno nie masz zadnej autoryzacji poprzez www. Jesli nie to
 > nie
 >  > masz sie co zbytnio przejmowac.
na pewno nie ma tam żadnej autoryzacji, są to strony jak najbardziej ogólnodostępne

 >
 > Zapomnialem dopisac, ze serwery bez autoryzacji nie budza wielkiego zainteresowania crackerow,
 > poniewaz crackerzy zbytnio nie moga uzyskac wiekszych uprawnien niz przy normalnej pracy.

zastanawiam się czy to nie jest jakiś robot, ponieważ w przeciągu 3 miesięcy z jednego IP mam kilka wpisów na tego samego usera - \\"username\\" - oczywiście wszystkie strony ogólnodostępne


xaweryz

  • Gość
mam Crash kernela z powodu bledu w module intel-agp
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-05-18, 12:26:14 »
mam Crash kernela z powodu bledu w module intel-agp
i  zrobilem dumpa przy pomocy lkcd
i mam pytanie jak mam crash-a to nie chce mi sie to co jest na ekranie zapisac w logach ??
chociaz uruchomilem wszczesniej usluge boot.klog w SUSE 10.1

Czy da sie jakos z czyms zkompilowac kernela zeby zapiasal mi to w logach to co pod czas crasha sie wyswietla??

Bo inaczej musialb np na kartke wszystko przepisac??

xaweryz

  • Gość
mam Crash kernela z powodu bledu w module intel-agp
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-05-23, 15:17:30 »
2006-05-18 12:26:14 xaweryz napisał:

> mam Crash kernela z powodu bledu w module intel-agp
 > i  zrobilem dumpa przy pomocy lkcd
 > i mam pytanie jak mam crash-a to nie chce mi sie to co jest na ekranie zapisac w logach ??
 > chociaz uruchomilem wszczesniej usluge boot.klog w SUSE 10.1
 >
 > Czy da sie jakos z czyms zkompilowac kernela zeby zapiasal mi to w logach to co pod czas crasha
 > sie wyswietla??
 >
 > Bo inaczej musialb np na kartke wszystko przepisac??
 >
Sorry to mozna zrobic przy pomocy polecenia
lkcrash