Nowe posty

Autor Wątek: +torrent +avi +preview  (Przeczytany 2691 razy)

wektor

  • Gość
+torrent +avi +preview
« dnia: 2006-05-12, 19:17:22 »
Witam!

Mam pytanie, czy sa dostepne jakies materialy darmowe, wiarygodne, do mandrivy 2006, jakis link strony, badz e-book? Chodzi o same pdostawy, np. jak instalowac programy, odnistalowac..., i obsluga systemu.  
Pozdrawiam
Wektor

dzordz

  • Gość
+torrent +avi +preview
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-05-12, 19:22:11 »
2006-05-12 19:17:22 wektor napisał:

> Witam!
 >
 > Mam pytanie, czy sa dostepne jakies materialy darmowe, wiarygodne, do mandrivy 2006, jakis link
 > strony, badz e-book? Chodzi o same pdostawy, np. jak instalowac programy, odnistalowac..., i
 > obsluga systemu.  
 > Pozdrawiam
 > Wektor

Stron znajdziesz duzo , jedne lepsze a drugie jeszcze lepsze
Ja duzo kozystałem i kozystam z tej
 http://gorzow-wlkp.pl/linux/indox2.html

wektor

  • Gość
+torrent +avi +preview
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-05-12, 20:38:40 »
2006-05-12 19:22:11 dzordz napisał:

> 2006-05-12 19:17:22 wektor napisał:
 >
 > > Witam!
 >  >
 >  > Mam pytanie, czy sa dostepne jakies materialy darmowe, wiarygodne, do mandrivy 2006,
 > jakis link
 >  > strony, badz e-book? Chodzi o same pdostawy, np. jak instalowac programy,
 > odnistalowac..., i
 >  > obsluga systemu.  
 >  > Pozdrawiam
 >  > Wektor
 >
 > Stron znajdziesz duzo , jedne lepsze a drugie jeszcze lepsze
 > Ja duzo kozystałem i kozystam z tej
 >  http://gorzow-wlkp.pl/linux/indox2.html
 >
Dzieki, przejrze.
pozdrawiam
wektor

ugol

  • Gość
+torrent +avi +preview
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-05-12, 13:57:59 »
Witam.
Zastanawiam sie czy mozliwe jest podgladniecie plikow video ktore nie sa do konca zassane przy uzyciu torrent'a. Zdaje sie ze plik jest sciagany po kolei ale mozliwosc obejzenia jest dopiero po calkowitym zakonczeniu downloadu. Mplayer otwiera zazwyczaj bezproblemowo nie dokonczone pliki ale w tym przypadku wysypuje sie albo pokazuje jakies blury:-) Przeszukalem google ale zadnych wskazowek nie znalazlem (moze zle szukalem;-/). Ma ktos jakies pomysly, taka mozliwosc bardzo by mi sie przydala.
Pozdro.

sys

  • Gość
+torrent +avi +preview
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-05-12, 16:14:54 »
torrent nie sciąga po kolei tylko różne części w zaleznosci od tego, co mu się trafi
jak będziesz mieć szczescie i sciągnie wiecej z poczatku to może coś obejrzysz...ale nie liczyłabym na to

sayonara

  • Gość
+torrent +avi +preview
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-05-12, 16:19:59 »
2006-05-12 13:57:59 ugol napisał:

> Witam.
 > Zastanawiam sie czy mozliwe jest podgladniecie plikow video ktore nie sa do konca zassane przy
 > uzyciu torrent'a. Zdaje sie ze plik jest sciagany po kolei ale mozliwosc obejzenia jest dopiero
 > po calkowitym zakonczeniu downloadu. Mplayer otwiera zazwyczaj bezproblemowo nie dokonczone
 > pliki ale w tym przypadku wysypuje sie albo pokazuje jakies blury:-) Przeszukalem google ale
 > zadnych wskazowek nie znalazlem (moze zle szukalem;-/). Ma ktos jakies pomysly, taka mozliwosc
 > bardzo by mi sie przydala.
 > Pozdro.

Polecam VideoLAN (vlc) obecnie z numerkiem 8.50
Radzi sobie ze wszystkim.Dostepny jest chyba pod wszystkie dystybucje.
Zeby bez problemowo podejrzec film musisz miec sciagniety poczatek i koniec filmu.
Takie sciaganie jest w wiekszosci klientow P2P do ustawienia.
Pozdrawiam.