Nowe posty

Autor Wątek: jak podłaczyć internet do linux  (Przeczytany 1283 razy)

olelum

  • Gość
jak podłaczyć internet do linux
« dnia: 2006-05-12, 12:50:32 »
witam
przymierzam sie do zaisntalowania fetchmaila, mam pytanko czy da sie w fetchmailu ustawic reguly pobierania poczty.
googloje od rana i nie moge nic znalesc :/
chcialbym odbierac z darmowego konta pocztowego tylko emaile o ustalonym tytule - nie wie ktos z was czy da sie to uzyskac w fetchmailu?

jesli tak to prosilbym o naprowadzenie na strone z opisem.

z gory dzieki
pozdrawiam olek

gomath

  • Gość
jak podłaczyć internet do linux
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-05-12, 13:06:21 »
Nie wiem czy fetchmail potrafi pobierać tylko wybrane wiadomości. Wiem jednak, że z pomocą procmail możesz je filtrować. Może to Ci pomoże: http://www.gentoo.org/doc/pl/guide-to-mutt.xml

olelum

  • Gość
jak podłaczyć internet do linux
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-05-12, 13:28:45 »
2006-05-12 13:06:21 gomath napisał:

> Nie wiem czy fetchmail potrafi pobierać tylko wybrane wiadomości. Wiem jednak, że z pomocą
 > procmail możesz je filtrować. Może to Ci pomoże: http://www.gentoo.org/doc/pl/guide-to-mutt.xml
 >
nie wiem czy to nie zapóźno bo chcialbym jesli to mozliwe proces filtracji przeporwadzic juz na etapie pobierania emaili

myszyca

  • Gość
jak podłaczyć internet do linux
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-05-12, 11:14:26 »
Witam mam internet z neti i nie wiem jak go moge podłaczyc do linux poiewaz nie umiem znalesc konfiguracji. I mam jeszce jedna prosbe czy ktos wie jaki linux bedzie najlepiej chodzic z tym internetem ?????

dzordz

  • Gość
jak podłaczyć internet do linux
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-05-12, 11:34:42 »
2006-05-12 11:14:26 myszyca napisał:

> Witam mam internet z neti i nie wiem jak go moge podłaczyc do linux poiewaz nie umiem znalesc
 > konfiguracji. I mam jeszce jedna prosbe czy ktos wie jaki linux bedzie najlepiej chodzic z tym
 > internetem ?????
 
ja uzywam netii od ponad roku i bez problemow smiga .Odezwij sie mi na gg 2080371 to przesle tobie małą instrukcje obsługo netii