Sprzęt > Monitory

Niewłasciwa Rozdzielczosc

(1/6) > >>

mikolajol1:
Mam neostradę dzieloną przez router. I tak mój brat ma bzprzewodowo a ja przez RJ45. Jak zrobic żeby mi chodził internecik.
Proszę o dokładnoś bo już wszystkich rodzajów połączeń próbowałęm i nic.
Z góry dzięki

skazi:
2006-05-01 20:32:51 mikolajol1 napisał:

> Mam neostradę dzieloną przez router. I tak mój brat ma bzprzewodowo a ja przez RJ45. Jak zrobic
 > żeby mi chodził internecik.
 > Proszę o dokładnoś bo już wszystkich rodzajów połączeń próbowałęm i nic.
 > Z góry dzięki
Na język polski chodziłeś? Bo jak zobaczyłem ten temat to myślałem że to jakiś imigrant z Wietnamu pisał.
Mógłbyś napisać coś więcej (jaka dystrybucja, karta sieciowa itp.) bo tu jasnowidzów nie ma.

mikolajol1:
2006-05-01 20:40:00 skazi napisał:

> 2006-05-01 20:32:51 mikolajol1 napisał:
 >
 > > Mam neostradę dzieloną przez router. I tak mój brat ma bzprzewodowo a ja przez RJ45. Jak
 > zrobic
 >  > żeby mi chodził internecik.
 >  > Proszę o dokładnoś bo już wszystkich rodzajów połączeń próbowałęm i nic.
 >  > Z góry dzięki
 > Na język polski chodziłeś? Bo jak zobaczyłem ten temat to myślałem że to jakiś imigrant z
 > Wietnamu pisał.
 > Mógłbyś napisać coś więcej (jaka dystrybucja, karta sieciowa itp.) bo tu jasnowidzów nie ma.


System to Mandriva 2006.Karta sieciowa zintegrowana na płyci ASrockK8NF4G-Sata2,
sorki za język ale ciągle mi się jakieś badziewia włączają jak nacisnę  np. alt+c  

Robert:
2006-05-01 20:47:53 mikolajol1 napisał:
 sorki za język ale ciągle mi się jakieś badziewia włączają jak nacisnę  np. alt+c  
 >
 >

To zmień sobie kodowanie, albo czcionkę. Ustaw sobie też odpowiedni układ klawiatury.

Xavierol:
2006-05-01 23:09:22 roca napisał:

> 2006-05-01 20:47:53 mikolajol1 napisał:
 >  sorki za język ale ciągle mi się jakieś badziewia włączają jak nacisnę  np. alt+c  
 >  >
 >  >
 >
 > To zmień sobie kodowanie, albo czcionkę. Ustaw sobie też odpowiedni układ klawiatury.
 >


ja mam router Linksysa.. ja mam przez kabelek, reszta domowników bezprzewodowo.
Jak konfigurowałem router z poziomu przeglądarki, to teraz nic nie muszę robić.
Po instalce linucha tylko otworzyłem ff\\'a  i śmigało.
Podaj model i producenta ROUTERA i powiedz czy konfigurowałeś go przez przeglądarkę.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej