Nowe posty

Autor Wątek: Jaki system nie koniecznie Linux na kompa bez neta ?  (Przeczytany 2744 razy)

gelon

  • Gość
Jaki system nie koniecznie Linux na kompa bez neta ?
« dnia: 2006-04-25, 15:47:45 »
używam aktualnie mandriva official 2006 i 686, mam procesor amd 64 i wolałbym mandrivę potrafiącą to wykorzystać, pod taką architekturę są dystrybucje płatne mandrivy, np discovery. wygląda jednak na to że tutaj:

http://ftp.sun.ac.za/ftp/iso-images/mandrake/official/2006.0/x86_64/

mam do czynienia z taką wersją za free...???
czy ktoś z was używa mandrivy z taką architekturą?
jak się spisuje?

i686 jest w miarę szybkie i praktycznie bezproblemowe
pozdrawiam wszystkich newbie i nie naewbie..:)
cześć

opioom

  • Gość
Jaki system nie koniecznie Linux na kompa bez neta ?
« Odpowiedź #1 dnia: 2006-04-25, 19:42:04 »
Jak nie masz problemów z i686 to daj sobie spokój z 64bitami. A mandriva 64bit płatna nie jest. Skorzystaj z google a znajdziesz.

gelon

  • Gość
Jaki system nie koniecznie Linux na kompa bez neta ?
« Odpowiedź #2 dnia: 2006-04-25, 19:50:59 »
ty widzę masz to distro..i jak? nie powala na kolana ...??:) przeźroczystość itd. wszystko śmiga?
mam jeszcze trochę miejsca na dysku, więc wcisnę tu drugą mandrivę pod 64 i zobaczę jak to się spisuje

opioom

  • Gość
Jaki system nie koniecznie Linux na kompa bez neta ?
« Odpowiedź #3 dnia: 2006-04-26, 08:38:44 »
No nie na szczęście nie korzystam z mandrivy. Miałem 2 dni i wywaliłem bo to moim zdaniem straszne gów.... Nigdy nie powaliła mnie na kolana.

gelon

  • Gość
Jaki system nie koniecznie Linux na kompa bez neta ?
« Odpowiedź #4 dnia: 2006-04-26, 13:03:39 »
2006-04-25 19:50:59 gelon napisał:

> ty widzę masz to distro..i jak? nie powala na kolana ...??:) przeźroczystość itd. wszystko
 > śmiga?
 > mam jeszcze trochę miejsca na dysku, więc wcisnę tu drugą mandrivę pod 64 i zobaczę jak to się
 > spisuje
 > tr

gelon

  • Gość
Jaki system nie koniecznie Linux na kompa bez neta ?
« Odpowiedź #5 dnia: 2006-05-03, 17:41:16 »
kiepsko się spisuje...:)
wróciłem do i686

Hilsim

  • Gość
Jaki system nie koniecznie Linux na kompa bez neta ?
« Odpowiedź #6 dnia: 2006-04-25, 11:27:09 »
No własnie jak wyrzej, brat i kumpel chcieli by miec dobry i darmowy system ale nie maja neta i wtedy zaczynaja sie schody z instlacja :/ brak wtyczek itp. a nie ma jak ich dossać. Potrzebny jest system który miał by wszystkie zalerznosci w instalatorach. I dotego był dobry i prosty. Słyszałem o KateOS ale ich serwer nie obsługuje wznawiania pobierania i nie dałem go rady zassać na raz u siebie, znacie moze jakis inny serwer z KateOS 2.3 z mozliwoscia wznawiania ? Albo jakis inny sytem

skazi

  • Gość
Jaki system nie koniecznie Linux na kompa bez neta ?
« Odpowiedź #7 dnia: 2006-04-25, 12:03:22 »
2006-04-25 11:27:09 Hilsim napisał:

> No własnie jak wyrzej, brat i kumpel chcieli by miec dobry i darmowy system ale nie maja neta i
 > wtedy zaczynaja sie schody z instlacja :/ brak wtyczek itp. a nie ma jak ich dossać. Potrzebny
 > jest system który miał by wszystkie zalerznosci w instalatorach. I dotego był dobry i prosty.
 > Słyszałem o KateOS ale ich serwer nie obsługuje wznawiania pobierania i nie dałem go rady
 > zassać na raz u siebie, znacie moze jakis inny serwer z KateOS 2.3 z mozliwoscia wznawiania ?
 > Albo jakis inny sytem

www.jakilinux.org

Ile razy jeszcze padnie to samo pytanie ?????

opioom

  • Gość
Jaki system nie koniecznie Linux na kompa bez neta ?
« Odpowiedź #8 dnia: 2006-04-25, 19:39:35 »
> www.jakilinux.org
 >
 > Ile razy jeszcze padnie to samo pytanie ?????

Obawiam się że conajmniej raz dziennie!!! Niestety, robi się tu śmietnik. A szkoda. Czy jakiś moderator tego forum panuje nad tym?
Codzinnie ktoś zakłada tu wątek który już był bo nie potrafi skorzystać z wyszukiwarek. Wystarczy spojrzeć na kolumnę z lewej. Siedem jeśli nie więcej wątków już tu było i nadal jest, trzeba tylko poszukać.